2005 ekım annelerı yokmu?

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41
:Saruboceq:valla bakindim ama 2005 ekim anneleri diye bi konu basligi göremedim varsada özür diliyorum

hadi 2005 ekim anneleri bizde cocuklarimizi anneligimizi burda paylasmaya ne dersiniz?

koskoca 3yili geride brakdik bile cocuklarimizla up uzun görünsede aslinda göz acip kapayana kadar geciyo zaman ve büyüyolar :emir_bebek:

oysa insana daha dün gibi geliyo dimi hanimlarfisfisfis

cocuk sayimizi
cinsiyetini
adini
dogum tarihini
gelisimlerini
kisaca aklimiza gelen herseylerini paylasalim karsilikli fikir alisverisinde bulunalim istiyorum ne dersiniz varmsiinizfisfisfisCADIARZU:uhm:

allahim hic birimize evlat acisi yasatmasin:Saruboceq:
allahim hayirli evlatlar büyütmeyi nasip etsin insallah:Saruboceq:
allahim evlatlarimizi saglikla sihatle büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:
allahim cocuklarimizi nazarlardan ve tüm kötülüklerden korusun:Saruboceq:
ve en önemlisi allahim isteyen herkeze annelik olan bu kutsalligi ve güzel duyguyu nasip etsin insallah:Saruboceq:

benim kizim 23.10.2005 dogumlu
ve nikimdede anlasilacagi üzre ismi tuana
hamileligim riskliydi 7 haftalliken düsük tehlikesi gecirdim ve doktorum bana calismayi yasakladi bu yüzdende kuafför salonumu satmak zorunda kaldim ama kizim icin deydi dogrusu
normal dogumla dünyaya getirdim biraz aksilik yasadim ve ameliyat olmak zorunda kaldim malesef dogumdan sonra ama sükür anneyim ve cocugumu büyütmek nasip oldu
demekki bosuna denmiyo cennet annelerin ayaklari altindadir diye cekilen her aciya deyiyo evlat sevgisi
insan kucagina alip ilg göz göze geldimi dünyalar onun oluyo ve herseyi unutuyo
kisacasi ben hamileligimi herseye ragmen son güne kadar tadini cikardim ve doyasiya yasadim
kuzucugum 49cm ve 3550gr olarak dünyaya geldi
malesefki ilk 5günüm sütüm gelmedi sonrasindada gecirdigim ameliyat ve kullandigim ilaclar yüzünden 1 ay anca nasip oldu emzirmek ona cok üzülüyorum ama nasip diilmis genede sükürler olsunki hic yokdan iyidir diyip teselli ediyorum kendimi
kizim suan 3yasini gecdi ve yasina göre boyuda kilosuda fazla ama bi okadar gelisimi ve zekasida yasindan büyük
ve cok aktif bi cocuk oldugu icin doktorumuz suan sikayetci diil kilomuzdan
simdilik bukadar hanimlar aklima geldikce paylasicam insallah
sizin paylasimlarinizida 4gözle beklicem emin olun

:Saruboceq:valla bakindim ama 2005 ekim anneleri diye bi konu basligi göremedim varsada özür diliyorum

hadi 2005 ekim anneleri bizde cocuklarimizi anneligimizi burda paylasmaya ne dersiniz?

koskoca 3yili geride brakdik bile cocuklarimizla up uzun görünsede aslinda göz acip kapayana kadar geciyo zaman ve büyüyolar :emir_bebek:

oysa insana daha dün gibi geliyo dimi hanimlarfisfisfis

cocuk sayimizi
cinsiyetini
adini
dogum tarihini
gelisimlerini
kisaca aklimiza gelen herseylerini paylasalim karsilikli fikir alisverisinde bulunalim istiyorum ne dersiniz varmsiinizfisfisfisCADIARZU:uhm:

allahim hic birimize evlat acisi yasatmasin:Saruboceq:
allahim hayirli evlatlar büyütmeyi nasip etsin insallah:Saruboceq:
allahim evlatlarimizi saglikla sihatle büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:
allahim cocuklarimizi nazarlardan ve tüm kötülüklerden korusun:Saruboceq:
ve en önemlisi allahim isteyen herkeze annelik olan bu kutsalligi ve güzel duyguyu nasip etsin insallah:Saruboceq:

aminnnn canım benim aminnnn:Saruboceq:

X