20 yaşında hamile kaldığım için evlendim

Kızlar bir sir yerde okudum biri iliskiden 6 gün sonra geldi diyo biri 2 hafta diyo anlayamadım tecrübelerinizi acil paylasmanız lazım sabah kalktım ve böyle peceteye geldi adetim bittiginden beri çocuk için ugrasıyoruz kızlar her gün deniyoruz nerdeyse ama adetim 13 ünde bitti daha erken diye.

SİZ ZATEN ÇOCUK İSTİYORMUŞSUNUZ!!

Bacaklarını açarken 2 kez düşünmeliydin. 20 yaşında nasıl korunmadan bişeyler yapmaya cesaret ettiniz ya korkmadan

Böyle dünya adaletininde... Yıllardır cocuk sahibi olmak için kendimi paraladım en sonunda gebe kaldım ama oda dış gebelik illeti çıktı hayatım alt üst oldu. Şu an okudugum bu yazı beni öyle sinirlendirdi ki sövecek kelime bulamıyorum gerçekten o kadar adaletsiz dünya ki böyleleri çok rahat gebe kalabiliyoken bizim gibilerinde basına gelmeyen kalmıyo ne desem boş yıldım artık bunları gördükçe

Bunlari beraber olurken dusunucektin..

Hayırlı olsun öncelikle ya korunsaydın ya da aldırsaydın.Ne diyelim ki şimdi sana yani bulunduğun durumun bir çözümü yok gibi eğer durmunuz iyiyse bakıcı tutun veya anneanne babanne bakabilecek durumdaysa o baksın başka bişey gelmedi aklıma bu arada senin lohusalığın fena geçecek geçmiş olsun şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…