20 yaş yapılması gerekenler

Okuyunca ilgi alanlarımı pek düşünmediğimi fark ettim . Sanırım bunun üzerine düşüneceğim. Hayatta yaparken en zevk aldığım şey ne ise o konuda sivrilmek istiyorum artık . Kendinizden örnek vermeniz çok hoş , minnettarım. Anda yaşamak çok zor geliyor , özellikle sosyal medyadan uzaklaşınca insanda eksik kalmışlık hissi oluyor . Bu his ile savaşacağım , hayatı gerçekten yaşamak için daha çok çaba sarf edeceğim . Çok teşekkürler! İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler kat kat güzeli hayatınızda sizinle olsun :))

Dil için ise ilkin İngilizcenizi geliştirin ki sonra diğer dillere geçin. Çalışacağınız sektöre göre de işinize yarayacak dili öğrenmeye başlarsınız.

Bulunduğunuz ilde varsa kısa süreli kurslar oluyor halk eğitime bağlı. Zevkli de oluyor gitmek. Üniversitenizin olduğu ildeyseniz de hocalarla görüşüp laboratuvarlarda gönüllü staj yapabilirsiniz. Bir asistanın çalışmasını da izleyebilir veya yardım edebilirsiniz. Bu yolla sizi projelere de dahil edebilirler.

Staj ve hoca yanında çalışmayı ben son seneye bırakmıştım. Keşke ilk seneden yapsaymışım.

Puzzle, kum boyama, taş boyama gibi şeylerle vakit geçirebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…