20.hafta hamileler çatlaklarınız oldumu?

arkadaşlar benim çok şükür karnımda çatlak olmadı ama diz kapağımın arkasında kırmızıı noktalar olmuş varis gb geçmezmi bunlar büyrmü daha off çok morelim bozuldu:S

ışı canım aynı sorun bendede var beyaz tenlimisin ben çok beyaz tenliyim tam dizimin arkasında kırmızı mor çizgiler oluşmuş ve bi iki tane çatlakta var çok pişmanım niye ayaklarımada krem sürmedğme şimdi sürüyorum ama pek faydası olmaz heralde çok ilginç başka hiç bi yerimde bişe yok diyorum ayaklarım artık vücudumu taşıyomuyormu:)))

bende henüz çatlak yok inşallahta olmaz bende BABE KREM kullanıyorum...

şimdilik bende olmadı.. pregnacare kullnaıyorum. iki günde bir sürüyorum şimdilik.. birde bol su içmek iyiyimiş. tavsiye ettiler..vücut nemli oluncada çatlamazmış:

bendede şuan hiç yok ama karnım geriliyor ve acıyor çatlayacak die çok korkuyorum ya,:Saruboceq:

yapacak bişey yok bende pregnacare ,bebeyağı ve nemlendirici kullanıyorum bunları ara ara kafama hangisi eserse onu kullanıyorum

ama dr dediki çatlaklar kalıtsalmış bunu engellemenin bir yolu yokmuş sadece çatlayacaksa daha az yada daha ince çatlaklarla kurtarabilirmişiz

bide çatlakların %70i son 3 hafta içinde oluşurmuş kafamçokkarıştı

ay bide benim göbek deliğim resmen fırlıyacak dışarı dönmeye başladı ,

ve çok acıyor içi ve çevresi sizdede bu oldumu

bendede şuan hiç yok ama karnım geriliyor ve acıyor çatlayacak die çok korkuyorum ya,:Saruboceq:

yapacak bişey yok bende pregnacare ,bebeyağı ve nemlendirici kullanıyorum bunları ara ara kafama hangisi eserse onu kullanıyorum

ama dr dediki çatlaklar kalıtsalmış bunu engellemenin bir yolu yokmuş sadece çatlayacaksa daha az yada daha ince çatlaklarla kurtarabilirmişiz

bide çatlakların %70i son 3 hafta içinde oluşurmuş kafamçokkarıştı

:jeyyar: yapma yaaa biz boşuna mı sürüyoruz yani bu kremleri:KK43:

ışı canım aynı sorun bendede var beyaz tenlimisin ben çok beyaz tenliyim tam dizimin arkasında kırmızı mor çizgiler oluşmuş ve bi iki tane çatlakta var çok pişmanım niye ayaklarımada krem sürmedğme şimdi sürüyorum ama pek faydası olmaz heralde çok ilginç başka hiç bi yerimde bişe yok diyorum ayaklarım artık vücudumu taşıyomuyormu:)))

canım o kırmızı noktalar çatlakmış çünkü benimkiler uzamaya başladı:nazar:
seninkiler ne alemde bende hep kalçama ve göbeğime sürüyordum şimdi bacaklarıma hep sürüyorum kremleri ama sanırım olan oldu:çok üzgünüm:

evet çatlıcak cilt ne yaparsan yap çatlıyor.. birazda kalıtsal bişi bu.. ben ik doğumumda kasık bölgemde olmuş.. doğumdn sonra farkettim.. kiloyyla da ilgili biş..

benim gögüslerimde ve basenlerimde kırmızı noktalar oluşdu yani çatladı:KK43: bebe yagı sürüyordum ama bi haftadır taşınma telaşından dolayı ihmal etmişdim.hemencikde çatlamış sinir oldum vallaaaa

kızlar ben 33 haftanın içindeyim karnımda şuana kadar çatlak olmadı duş alınca ıslakken bebe yağı sürüyorum .acaba doğuma kadar çatlarmı son aylardamı oluyor çatlak???

X