20 günde hamillik olur mu?

ayden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
3
arkadaşlar 29 günde adet olan biriyim. 20. günde ilişkiye girdik, hamilelik olur mu? şu an adet günümü 4 gün geçti? ne zaman test yapmalıyım? lütfen yardım edin

arkadaşlar 29 günde adet olan biriyim. 20. günde ilişkiye girdik, hamilelik olur mu? şu an adet günümü 4 gün geçti? ne zaman test yapmalıyım? lütfen yardım edin

hamile kalmak istemiyorsun sanırım çok telaşlı gibisin

aslında istiyorum ama ailevi sorunlar var sizce hamile ola var mıdır 20 günde?

aslında istiyorum ama ailevi sorunlar var sizce hamile ola var mıdır 20 günde?

benim bilgilerim deneyime dayalı değil tabi biraz bilimsel olacak şöyle söyleyeyim 9. günden önce 20. günden sonra ihtimal baya azalıyor ama 20. günde de az da olsa hamile kalma ihtimaliniz var hamilelik testi olarak da hCG denilen bir hormana bakılıyor bu hormon hamileliğin 1 hafta sonra kanda 2 hafta sonra idrarda görülüyor

Son düzenleme:
29 günde regl olan birinin 20 gün gebe kalma olasılığı bana yok gibi geliyor. Kendimle karşılaştırırsam 35 günde bir regl olurum ve 19-20 günkü ilişkide gebe kaldım. Allah kalbine göre versin...

bende şöyle biliyorum canım yumurtlama olduktan 14 gün sonra adet oluyorsun yani eğer 35 günde regl olsaysın 20. gün senin için uygun olurdu ama bence sen 15. gün yumurtlamışsındır tabi bu benim görüşüm ama geç yumurtlamışta olabilirsin tabi

benim de fikrim 15. gün yumurtlamış olmam yönünde. ama neden 4 gün gecikti anlyamadım. hayatımda herhangi bir değişiklik de olmadı.33 gündür adet olmadım. sizce ne zaman tahlil yapayım. ayrıca bel ağrım ve karnımda batmalar var. adet sancısı gibi değil bu batmalar.

canım bugune kadar 29 günde regl olmuş olabilirsin, ama bu sefer belki bir düzensizlik olmuştur, hayatında bir defa 34 günlük döngün olacakken hamile kalmış olabilirsin. Olmaz olmaz diye birşey yok. Evde yapılan testlerde silik de olsa çıkabilir belki, bir yap istersen. Allah'tan herşeyin hayırlısı olur umarım senin için.

canım bu dedğim seni üzmez umarım ama hamilelikte de bunlar olabiliyor. Bir test yap 5 lirana mal olur ama hepsi güvenilir olmuyor. 3 hamilelik geçirdim, 1 kere görmedim 2. çizgiyi. En kesin kan testi.

28 gunde bir adet gören bir kadının 21. gününde hamile kaldıgına şahit oldum Allah'ın takdiri ... bir test yaptır en azından şüphen olmaz

cevap veren herkese teşekkür ederim. test aldım bugün yarın sabah yapıcam hayırlısıyla:) cevabı yazarım:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…