20 gün geçti, tarlusal

2406

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2018
251
106
32
Herkese merhaba
Adetim 20 gün gecikti. 13 gün önce doktora gittim doktor bir hafta içinde adet olmazsan tarlusal kullan dedi. Adet olmadım ve tarlusala başladım. Bugün ilacım bitecek halaa bir belirti yok. Bu aşamaya gelmeden önce yaklaşık 6-7 gün gecikme olduğunda kan testim negatifti . Tekrar yaptırmadım ultrasonda bakıldığı için. İlk kez böyle gecikti. Bu konuyla ilgili sorularım var.
1)bu kadar gecikme süt hormonu ilacı dostinexten olur mu? İki ay kullandım ilk ay hiç gecikme yapmamıştı.
2)tarlusal kaç günde etkisini gösterir? Biraz daha bekleyim mi yoksa yarın doktora gideyim mi? Hiç tarlusal kullanmadım bekleme süresini tam bilmiyorum.
3) hamilelik ihtimali var mı ?
Şimdiden çok teşekkür ederim herkese

Hamile olabilirsin. Hiçbir ilaç kullanmafan bekle. Adet olmazsan 14 gün sonra kan testi yaptır. Ben tarlusal kullanırken hamile kalmıştım

Hamile olabilirsin. Hiçbir ilaç kullanmafan bekle. Adet olmazsan 14 gün sonra kan testi yaptır. Ben tarlusal kullanırken hamile kalmıştım
İlgilendiğin için çok teşekkür ederim. 14 gün daha beklersem toplam 34 gün gecikmiş olacak. Normalde haftaya ikinci adetim gelecek. Beklemek zarar vermez dmi? Tarlusalı bitirmek üzereyim bugün son ilaç :KK43: keşke hiç kullanmasaydım

Kullanma ilk gebeliğimde geç döllenme olmuştu ve çıkmıyor du ne ultrason da ne kan idrar da bu ilacı kullandım ve sonrasında öğrendim ki hamileyim

Sende gecikme olmuş muydu
Adetim yaklaşık 20 gün gecikmişti. Tarlusal içtim üstünden 15 gün geçti adet olmadım test yaptım hamileydim. Burda da çok var tarlusal içip hamile kalan. Ümitlendirmek istemem ama belki senin de öyledir

Adetim yaklaşık 20 gün gecikmişti. Tarlusal içtim üstünden 15 gün geçti adet olmadım test yaptım hamileydim. Burda da çok var tarlusal içip hamile kalan. Ümitlendirmek istemem ama belki senin de öyledir
İnşallah ya canım çok istiyorum sabırla bekleyeceğim

Bende iki kere gecikmemde kullanmistim ikisinde de klac bittikten sonra 5.gun geldi canim ama insallah sen hamilesindir

Bende iki kere gecikmemde kullanmistim ikisinde de klac bittikten sonra 5.gun geldi canim ama insallah sen hamilesindir
Anladım canım çok da umutlanmak istemiyorum çünkü ultrasonda hiçbir bulgu yoktu.önümüzdeki hafta sonuna kadar beklemeye karar verdim. Çünkü haftaya pazar yine adet günüm bakalım hayırlısı . Bu arada İlgilendiğin için çok teşekkür ederim

X