2 Saniye Bakar mısınız?

birkizinuzuntusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
55
28
34
Ertesi gün hapı kullanıpta sonraki aylar adet düzeninde bozulma yaşayan oldu mu ? Mesela ilk olduğum adetim 9 gün sürdü sonraki yani şuan olduğum çok az geliyor kac gun sürecek bilmiyorum. Normalde 3 gün çok yoğun sürerdi. Sizce neden kaynaklıdır?

Ertesi gün hapı kullanıpta sonraki aylar adet düzeninde bozulma yaşayan oldu mu ? Mesela ilk olduğum adetim 9 gün sürdü sonraki yani şuan olduğum çok az geliyor kac gun sürecek bilmiyorum. Normalde 3 gün çok yoğun sürerdi. Sizce neden kaynaklıdır?
Süresinde değişim olmamıştı ama geç gelmişti. Her bünyede farklı etki gösterebilir çünkü her bünye farklı ama yan etki gösterdiği kesin

Ben hapı kullandıktan 2 gün sonra adet oldum 6 gün sürdü ki normalde 7 gün sürerdi ama felaket bi kanamam oldu. Sonraki adetim 4 gün sürdü 2 gün yoğun sonra ki 6 gün ilk 4 gün yoğundu bu sefer ki adetim de 5 gün sürdü 4 gün yoğun ama ilk 2 gün aşırı pıhıtılıydı ki öyle lanet bi hap ki üstüne gördüğünü sanıyorsun çünkü öyle oluyor ve aşırı sancı oluyorsun alt karnın çok şişiyor tüyleniyorsun 3 defa test yaptım düşün en son ki testim ilişkiden 68 gün sonra ve negatif ama hiç içim rahat etmedi bi türlü bi de ben ilişkiden 46 saat sonra kullandım hapı.

Ben hapı kullandıktan 2 gün sonra adet oldum 6 gün sürdü ki normalde 7 gün sürerdi ama felaket bi kanamam oldu. Sonraki adetim 4 gün sürdü 2 gün yoğun sonra ki 6 gün ilk 4 gün yoğundu bu sefer ki adetim de 5 gün sürdü 4 gün yoğun ama ilk 2 gün aşırı pıhıtılıydı ki öyle lanet bi hap ki üstüne gördüğünü sanıyorsun çünkü öyle oluyor ve aşırı sancı oluyorsun alt karnın çok şişiyor tüyleniyorsun 3 defa test yaptım düşün en son ki testim ilişkiden 68 gün sonra ve negatif ama hiç içim rahat etmedi bi türlü bi de ben ilişkiden 46 saat sonra kullandım hapı.
Risk kalktı yani değil mi . Evet ne yazık ki stres yaptırıyor bi de psikolojik olarakta etkiliyor hap

Bu sabah düzeldi hamd olsun saolun😊
Merhaba lütfen cevap verin aynı durumu bende yaşıyorum, bende nişanlımla ilişki yaşadım fakat kızlığım bozulmadı sadece erkek arkadaşım başka bir yere boşaldı sonra vajinama sürttü bende korktum acaba tam ıslak mendille sildimi diye şüphe ettim hemen 1saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim bugün iceli tam 22 gün oldu 4 gün önce adet kanamam gibi kanama geldi Ama çok az az, bugünde sabah kalktıgımda geceden beri hiç gelmemiş, bu şekil birşey sizde de oldu mu ilaçtan dolayı olabilir mi çok korkuyorum

Merhaba lütfen cevap verin aynı durumu bende yaşıyorum, bende nişanlımla ilişki yaşadım fakat kızlığım bozulmadı sadece erkek arkadaşım başka bir yere boşaldı sonra vajinama sürttü bende korktum acaba tam ıslak mendille sildimi diye şüphe ettim hemen 1saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim bugün iceli tam 22 gün oldu 4 gün önce adet kanamam gibi kanama geldi Ama çok az az, bugünde sabah kalktıgımda geceden beri hiç gelmemiş, bu şekil birşey sizde de oldu mu ilaçtan dolayı olabilir mi çok korkuyorum
Ilaci aldiktan 1 hafta icinde adet oldun mu canim

İlacı aldıktan 6 gün sonra ara kanama du kahverengili kırmızılı bugün tam 27 gün oldu bu ayın 7 sinde 5 gün süren kanamam oldu ama ilk iki gün pıhtılı geldi idrarimi yaparken de geldi pıhtılı geldi. Ama az az geliyordu kan , 5 günde toplan 2 ped bile dolmadı. Kasik ağrım mide bulantısı meme hassasiyeti devam ediyor, ama hani benim kızlığım bozulmadı sadece erkek arkadaşım başka bir yere boşaldı sonra vajinama sürttü bende korktum acaba tam ıslak mendille sildimi diye şüphe ettim hemen 1 saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim şimdide korkuyorum acaba o bu ayın yedisinde gelen kanamam adet mi yoksa yerlesmemi,

İlacı aldıktan 6 gün sonra ara kanama du kahverengili kırmızılı bugün tam 27 gün oldu bu ayın 7 sinde 5 gün süren kanamam oldu ama ilk iki gün pıhtılı geldi idrarimi yaparken de geldi pıhtılı geldi. Ama az az geliyordu kan , 5 günde toplan 2 ped bile dolmadı. Kasik ağrım mide bulantısı meme hassasiyeti devam ediyor, ama hani benim kızlığım bozulmadı sadece erkek arkadaşım başka bir yere boşaldı sonra vajinama sürttü bende korktum acaba tam ıslak mendille sildimi diye şüphe ettim hemen 1 saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim şimdide korkuyorum acaba o bu ayın yedisinde gelen kanamam adet mi yoksa yerlesmemi

X