2 Saatte 2 Kilo Verdiren Kür

Dionisa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
8.146
14
35
az önce tv de bugün ne yesek programında doktor gürkay 2 saatte 2 kişo verdiren bu formulü açıkladı. ama vücuttan kilo değil su atılıyormuş. ve geri alınmıyormuş sanırım. nasıl bişiy bu bilen var mı? ne işe yarıyor yani daha sonra sorun yaratır mı? ilaç isimleri veriliyormu bilmiyorum o yüzden şimdi yazmıyım izleyenler olduysa bilgilerini paylaşsın kızlar...

Son düzenleme:
az önce tv de bugün ne yesek programında doktor gürkay 2 saatte 2 kişo verdiren bu formulü açıkladı. ama vücuttan kilo değil su atılıyormuş. ve geri alınmıyormuş sanırım. nasıl bişiy bu bilen var mı? ne işe yarıyor yani daha sonra sorun yaratır mı? ilaç isimleri veriliyormu bilmiyorum o yüzden şimdi yazmıyım izleyenler olduysa bilgilerini paylaşsın kızlar...

sağlıksız diyet yapanlar için bir uyarı niteliğindeydi bence.
piyasada hapı satılıyormuş.isterseniz bunu içip 2 saatte 2 kg su atar, zayıflamış olduğunuzu zannedersiniz diyor.
vücudunda ödem olan hastalarında açıkladığı ilacı kullanıyorlarmış.
şok diyetlerde 5 günde 5 kg gibi aslında yağ değil kilo verildiğini vurguladı.güzel bir bölümdü

hanımlar halam doktor ve kesınlıkle tavsıye etmedı allah korusun ölüme kadar gıdebılırmıs sonu zaten bu cok sacma 2 satte akıllara zarar ve zaten su atıcak vucut yanı sıfır bende tavsıye etmıyrum sıze.

nasıl birşey olduğunu merak ettim kızlar kullanmak gibi bir niyetim hiç yok. tam olarak anlayamadım da programda.

bende ızledım doktor da denemeyın zararlıdır vücut ıcın demıstı denemeyın arkadaslar...

evet kızlar dün baya araştırdım kullanmaya kalkmayın sakın. kalp rahatsızlıklarına neden oluyormuş..

Programı sonuna kadar izletmek için yaptı başka açıklaması yok sonrada kendince hatalı oldugunu belirter kinayeli bir açıklama yaptı ki bir çok insanın kafasında soru işareti kalmıştır.

off aynen harfleri tek tek vermeler kendince heyecan yaratmaya çalışmalar ve sonunda kaçar gibi kullanmayın deyip geçmeler.
o 33 kilo veren çocuğu hiç anlamadım zaten anlattılar mı hangi yöntemle vermiş?:26:

Yok canım o çocuğuda çıkarttılar hep aynı şeyi söyledi durdu prim yapmaya çalışıyorlar.iki lafından biri belirli yiyeceklerle zayıfladım bir de dönüp dönüp doktorun gözüne bakıyor .Bana gelin onu zayıflattıgım gibi sizide zayıflatırım demeye çalıştı.ama ben demiştim programın başında anne bu işin içinde bir iş var abuk sabuk bir şeyse bir daha izlemem bu adamı diye nitekim dediğim çıktı :KK31: daha da izlemem kendisini reklamdan başka bir şey değil yaptıgı :KK50:

bencede hiç sağlıklı bi kilo verme yöntemi değil kilo vermenin en sabırlı yolu kesinlikle spor spor spor buda en basit yöntemiyle günlük en az 30 dk tempolu yürümek ve azaz sık sık yemekle başarılabilir

bende izledim 2saatnekilosu ozamn insanlar kullansın 15günde tığ gibi saçma sapan şey araştırdım o ilaca dair anlamlı veya açılamalı bişey bulamadım insanı kandırıyor ben hiç izlemiyordum o adamı dün tesadüfen izledim konu açınca bizlerle dalga geçiyor halkla

aynen kızlar niyeti prim yapmak. kendine müşteri yaratmak. hiç mantıklı bişiy anlattığını görmedim programs aati boyunca.

off aynen harfleri tek tek vermeler kendince heyecan yaratmaya çalışmalar ve sonunda kaçar gibi kullanmayın deyip geçmeler.
o 33 kilo veren çocuğu hiç anlamadım zaten anlattılar mı hangi yöntemle vermiş?:26:

aynen ole bende sınır oldum valla oyel bır seyı aklım almasada koskoco doktor kubılay bey dıyorsa dogrudur dedım tek tek aldım harflerı sonunda odem attırıcı bır kımyasal ılac cıktı ve kullanmayın deyıp programı kapattı oysakı basından berı 2 saatte 2kılo verdıren formulu anlatıcam dıyıp duruyodu yok harflerı tek tek verıcem yok bıdaha tekrar etmıcem cok sınır oldum cok ınsanları nresmen kandırdı aptal yerıne koydu.ne cahıl ınsanlar var ya bu ınsanlar anlamayıpta kılo verdırıyo dıyıp o odem attırıcı ılacı alırda kullanırsa?kalp tansıyon ve bobrek hastası ınsan ne hale gelır kalp hastasının kalbı durur tansıyon hastası ınme gırer koskoca doktor bunları akıl edemıyomu?canlı yayında ılac ısmı vermesı nekadar dogru?kı ılac ole bole ılac degıl cok tehlıkelı bır ılac farkında olmadan mesela tansıyon hastası ve odem ıcın ıctı ALLAH MUHAFIZA DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM.BI KERE CANLI YAYINDA SAATLERCE BIR DOKTOR SIZI 2 SAATTE 2 KILO VERDIREN BIR FORMUL ANLATICAM DEDIMI OLAY BITMISTIR .O ILAC VUCUTTAN SU ATAR DEMESININ BI ANLAMI YOK BENCE SONRADAN KIVIRMASI ANLAMSIZ BICOK INSANIN ANLADIGINIDA SANMIYORUM 2 SATTE 2 KILO VERDIRIYO DIYE O INSANLAR O ILACTEN EDINMEYE CALISICAKLARDIR BENCE

aynen ole bende sınır oldum valla oyel bır seyı aklım almasada koskoco doktor kubılay bey dıyorsa dogrudur dedım tek tek aldım harflerı sonunda odem attırıcı bır kımyasal ılac cıktı ve kullanmayın deyıp programı kapattı oysakı basından berı 2 saatte 2kılo verdıren formulu anlatıcam dıyıp duruyodu yok harflerı tek tek verıcem yok bıdaha tekrar etmıcem cok sınır oldum cok ınsanları nresmen kandırdı aptal yerıne koydu.ne cahıl ınsanlar var ya bu ınsanlar anlamayıpta kılo verdırıyo dıyıp o odem attırıcı ılacı alırda kullanırsa?kalp tansıyon ve bobrek hastası ınsan ne hale gelır kalp hastasının kalbı durur tansıyon hastası ınme gırer koskoca doktor bunları akıl edemıyomu?canlı yayında ılac ısmı vermesı nekadar dogru?kı ılac ole bole ılac degıl cok tehlıkelı bır ılac farkında olmadan mesela tansıyon hastası ve odem ıcın ıctı ALLAH MUHAFIZA DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM.BI KERE CANLI YAYINDA SAATLERCE BIR DOKTOR SIZI 2 SAATTE 2 KILO VERDIREN BIR FORMUL ANLATICAM DEDIMI OLAY BITMISTIR .O ILAC VUCUTTAN SU ATAR DEMESININ BI ANLAMI YOK BENCE SONRADAN KIVIRMASI ANLAMSIZ BICOK INSANIN ANLADIGINIDA SANMIYORUM 2 SATTE 2 KILO VERDIRIYO DIYE O INSANLAR O ILACTEN EDINMEYE CALISICAKLARDIR BENCE

çok haklısın canım sırf yayını ilgi çeksin diye yaptı bunu. o bile yapıyorsa halimiz yaman diyim ben.
prog. sonunda kıvıramayınca nasıl tırstı anlatamam. :KK1:
inşallah alıpta kullanmazlar. nette bile pek bi açıklaması yok. ve çok riskli Allah korusun aniden gider insan. 2 saatte 2 kilo intihar gibi birşey.:KK50:

doktorum programına dasıksık çıkıyor bu adam ben hep izlerim doktorumu.bakıyorumda en çok kilo verdirien bu.zaten kendisi iç hastalıkları uzmanı diye biliyorum kısa sürede bu kadar zayıflatmasıda müşterilerinin vücuduna uygun besinleri veriyor.bazı gıdlar yanyana gelince yağ yakıcı oluyor.ama ben bu adamın tarzını hiç beğenmiyorum doktormda koca koca kadınları çıkarıyor stüdyoyda bi oyun oynayacağız diyor pankartlar açtırıyor çocuk gibi o kadınları parmağında oynatıyor orda.şimdide animasyon grubu ayarlamış programında saçma sapan şeyler yaptıryor..hele ilk programında çok salakça bişey yaptı.bebekler doğduğunda yağ hücreleri yıldız şeklinde olurmuş onu öyle anlatmıyorda,animasyon grubundan bi çocuğu bebek şekline sokmuşlar şapka emzik falan elinde yıldız bi karton.bakıııın işte bu şekilde oluyoooooor diyor.sanki okul öncesi öğretmeni..sonrada büyüdükçe nasıl şekil alırlar işte böyleeeee diyor tam o sırada bi adam balon şişire şişire geliyor..baloncuk şeklini alırlar demiyor..ayyyy bi gıcık oldum bir daha bakasım gelmiyor inanki..

doktorum programına dasıksık çıkıyor bu adam ben hep izlerim doktorumu.bakıyorumda en çok kilo verdirien bu.zaten kendisi iç hastalıkları uzmanı diye biliyorum kısa sürede bu kadar zayıflatmasıda müşterilerinin vücuduna uygun besinleri veriyor.bazı gıdlar yanyana gelince yağ yakıcı oluyor.ama ben bu adamın tarzını hiç beğenmiyorum doktormda koca koca kadınları çıkarıyor stüdyoyda bi oyun oynayacağız diyor pankartlar açtırıyor çocuk gibi o kadınları parmağında oynatıyor orda.şimdide animasyon grubu ayarlamış programında saçma sapan şeyler yaptıryor..hele ilk programında çok salakça bişey yaptı.bebekler doğduğunda yağ hücreleri yıldız şeklinde olurmuş onu öyle anlatmıyorda,animasyon grubundan bi çocuğu bebek şekline sokmuşlar şapka emzik falan elinde yıldız bi karton.bakıııın işte bu şekilde oluyoooooor diyor.sanki okul öncesi öğretmeni..sonrada büyüdükçe nasıl şekil alırlar işte böyleeeee diyor tam o sırada bi adam balon şişire şişire geliyor..baloncuk şeklini alırlar demiyor..ayyyy bi gıcık oldum bir daha bakasım gelmiyor inanki..

aynen :KK1: nedense medya saçmalamadan ilgi çekilmeyeceğini düşünmekte.
adam gibi program yapsalar da insanlar bilinçlense.
oyun oynuyor gibi tek tek veriyor harfleri bende içecek falan sandım. töbe töbe :KK9:
şimdi millet alsa içse nolacak nası vercek hesabını.
doktorum daha iyi bence. en azından izlenesi bir program.

X