2 Kalp Atişi,müthiş Bişeyyyy......

A

arzucnn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi arzucnn
Dün Doktora Gittik Ilk Defa Kalp Atişini Dinleyecektik.bi Baktik 2 Kalp Atişi Var.aman Allahim Nasil Bir Mutluluk Ağlaya Ağlaya Bi Kaldik.çok şaşirdik önce Doktor şaka Yapiyo Sandim Sonra Bizede Gösterdi.
Allah Isteyen Herkese Nasip Etsin.
Ama En Yüksek Riskli Gebelik Benimkisi çünkü Tek Kese Içindeler Bayaği Zorlu Geçecekmiş.şu An 7+2
32 Haftayi Tamamlarlarsa Süper Dedi Doktor çünkü Hep Erken Doğum Oluyomuş Ve Normal Doğumu Kesinlikle Unut Dedi.
Hem çok Endişeliyim Hemde çok Mutlu Umarim Bebişlerime Bişey Olmaz

• Konu Sahibi arzucnn
canım gözün aydın
ne büyük bir hediye senin için
sağlıkla gelsinler bebişlerin inşallahhh...

• Konu Sahibi arzucnn
ayyy ne güzel:sm_cool:

Şok etkisi yaratmamıştır umarım sizde bu sürpriz:1rolleyes:

• Konu Sahibi arzucnn
süper yaaaaa....
kutlarım seni....
sağlıklı bi hamişlik geçirirsin ve ikizlerini kucağına alırsın.....

• Konu Sahibi arzucnn
ayyy çok güzel bişey.allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin.tedavi sonucumu ikiz gebelik oluştu?

• Konu Sahibi arzucnn

ne güzel yaaa
sen taze hamişsin hamiş olduğunu öğrenmeden ne gb belirtiler gördün kendinde yazarmısınnn

• Konu Sahibi arzucnn
allah yardım eder inşallah. o isterse hiç bişey olmaz. hayırlı olsun. canım. darısı hepimize.

• Konu Sahibi arzucnn
ne gusel Allah tamamına erdırsın inşallah.. darısı bızım basımızaaaa.s.

• Konu Sahibi arzucnn
ne güzel yaaa
sen taze hamişsin hamiş olduğunu öğrenmeden ne gb belirtiler gördün kendinde yazarmısınnn

göğüslerde hassasiyet ama aşırı derecede yani adet olucakmış gibi değildi.bide limon istedi canım sürekli.mide bulantılarım ise daha yeni başladı

• Konu Sahibi arzucnn
canım çok sevindim aman kendine dikkat et ikizleri getir dünyaya allahım üçünüzüde korusun sağlıklı bebeişler getirirsin işallah allah isteyenlere hep nasip etsin

• Konu Sahibi arzucnn
çok sağolun arkadaşlar,
darısı isteyen herkesin başına öyle tarif edilemez bi mutlulukki bunun üstüne başka bi mutluluk daha yoktur herhalde.
umarım yaradan en kısa zamanda sizlerede nasip eder.

• Konu Sahibi arzucnn
canım gözün aydın ay ne güzel sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah.Sakın endişelenme ikiz bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelicekler sen yeterki iyi,güzel,olumlu düşün allah herşeye yardım eder.kendıne ıyı bak canım allaha emanet ola.s.

• Konu Sahibi arzucnn
gözün aydın canım çok güzel bir haber
umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin
TEBRİKLERRRR

• Konu Sahibi arzucnn
canım gözün aydın ay ne güzel sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah.Sakın endişelenme ikiz bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelicekler sen yeterki iyi,güzel,olumlu düşün allah herşeye yardım eder.kendıne ıyı bak canım allaha emanet ola.s.

• Konu Sahibi arzucnn
ne guzel vallaha iki tane birden allah yar ve yardimcin olsun bebeklerini saglikla kucagina alirsin insallah

• Konu Sahibi arzucnn
Zorlu geçicek olan gebelik döneminde rabbim durumunu kolaylaştırsın,sağlıkla bebeklerini kucağına alman dileğiyle canım..

• Konu Sahibi arzucnn
ayy ne kadar güzel bi duygudur kimbilir tebrik ederim canım
rabbim bütün isteyenlere yaşatsın bu güzel duyguyu
sağlıkla kucağına alman dileğimle bebişlerini...

• Konu Sahibi arzucnn
arzucum öncelikle tebrikler.. ben de ikiz eşiyim ( tek yumurta). çok güzel birşey. allah senin de bebeklerine ömür boyu sağlık birliktelik verir. 26 yaşıma kadar ikiz kardeşimle birlikte hayatı paylaştım. evlenince ayrıldık malesef..şimdi ben de hamilyim.. geçen hafta keseyi gördüm..pazertesi kalp atışlarını duymak için gideceğim..sen tek kese mi görmüştün.?. acaba benim de kap atışları 2 tane olurmu ki..))) ay heyecanlandımm..

• Konu Sahibi arzucnn
miracığım.. ben de taze hamilelerden olduğum için söyleyeyeyim. ben de doğru dürüst belirti olmadı.. yazılanları okudukça kesin hamile değilim diyordumm.
ne mide bulantısı ne göğüslerin büyümesi vb.. bir çoğu olmadı..
sadece arada bir kasıklarım ağrıyordu ki o zaten üşüttüğümde olan birşey diye önemsemedim..biraz iştahım artmıştı.. belirtiler herzaman uymayabiliyor..kişiden kişye değişiyıor..yani öyle bariz bir belirtim olmadı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…