2 gün süren kanama

esoka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
9
4
29
Merhaba bayanlar
Ben 6 aylık evliyim son iki aydır çocuk düşünmeye başladık ,,, rutin kontrol için doktora gittim herşey güzel yolunda dedi geçen ay gecikmem oldu test yaptım çıkmadı bekledim sonra birden kanamam oldu çok sancılı doktora gittim dedi ki gebelik vardı çok yeni ya ağır yada aşırı ayakta kalışsın yada stresten dolayı tutmadı dedi çok yeni olduğu için düşük bile sayılmaz dedi ,,, dophaston verdi bana adetin 16 gününde 10 gün kullan dedi bitince gebelik varsa tuturur dedi ,,,, 25 bitti adetime iki gün kala 28 de bir iki damla bile sayılmaz leklenmem oldu 29 ve 30 çok ağrılı kanamam oldu bazen siyah çamur gibi bazen çok açık iki gün sadece 3 gündür baya bel ağrım var Ve kahve rengi lekelenmem var birde idrar yaparken kılcal damar gibi kan geliyor bu durum yaşayan var mı acaba
Kusura bakmayın çok uzun yazdım

Diger kisimlari cok yorumlayamayacagim ama bel agrisi ve idrarda kan varsa mutlaka uroloji hekimine görünün. Bobrek taşı dusuruyor olabilirsiniz ya da idrar yolu enfeksiyonu olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…