2 gün önceki testten emin olamamıştık

Nurerdas02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
25
10
26
Kızlar bugün tekrar test yaptım, fotoğrafta ne kadar belli oluyor bilmiyorum ama çok minnak bir çizgi var ilk idrar alımından itibaren. Sizde görebiliyorsanız yorumlar mısınız?
IMG_3104.jpeg
IMG_3101.jpeg
Varsa eğer beta henüz düşük olduğu için sanırım çok belli olmuyor ya da hiç yok 😐

Neden sadece ortasında bir nokta çıkmış acaba? ilk defa böyle bir test gördüm. Başka test var mıydı elinizde tekrarlasanız

Neden sadece ortasında bir nokta çıkmış acaba? ilk defa böyle bir test gördüm. Başka test var mıydı elinizde tekrarlasanız
İnanın bende anlamadım direk böyle oldu onu gördüm sadece öyle de kaldı zaten. Bir önceki düşük gebeliğimde alt kısımda aynı böyle nokta vardı sonradan belirgin oldu.

Kızlar bugün tekrar test yaptım, fotoğrafta ne kadar belli oluyor bilmiyorum ama çok minnak bir çizgi var ilk idrar alımından itibaren. Sizde görebiliyorsanız yorumlar mısınız?
Eki Görüntüle 3482644 Eki Görüntüle 3482645 Varsa eğer beta henüz düşük olduğu için sanırım çok belli olmuyor ya da hiç yok 😐
Adet tarihi geçmeden yapılan testlerin bir hükmü yok malesef en az 4 günlük gecikme olması lazim

Adet tarihi geçmeden yapılan testlerin bir hükmü yok malesef en az 4 günlük gecikme olması lazim
Önceki boş gebeliğimde ve düşük gerçekleşen gebeliğimde adet tarihinden 1 gün önce çizgiler net bir şekilde belli olmuştu. Merak edip içgüdüsel olarak bakmak istedim açıkçası 😐 beta seviyesine göre de durum değişiyor tabii

X