2 düşük Kan pıhtılaşması tedavi

etoskiii

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
39
27
29
Kızlar selam benim ilk gebeliğim kimyasal ikincisi 5+3 de düştü. Genetik testimde kan pıhtılaşması çıktı şimdi tekrar hamileyim doktorum sabah akşam vajinal progestan corasprin ve oksapar iğne verdi. Bunlar gerçekten düşüğü engelliyor mu bunları kullanıp sağlıklı doğum yapan var mı biraz morale ihtiyacım var

Geçmiş olsun kuzum bende Mayıs'ta kimyasal gebelik geçirdim haziranda hamile kaldım 7+5 de kalbi durdu kürtajla alındı genetiğe gönderdim sonucunu bekliyorum üç ay sonra tekrar deniycem nasipse ama kan sulandırıcı başlar mı bilmiyorum genetik sonuçta neler çıkıyor kan pıhtılaşma haricinde

Sana da geçmiş olsun canım benim , sende de pıhtılaşma olabilir yüksek ihtimalle başka ne çıktığını tam bilmiyorum genetik olarka bozukluk var mı diye bakıyorlar en çok pıhtılaşma çıkıyor bu sonuçlardan. Eğer varsa hamile kalır kalmaz başlar doktorun kan sulandırıcılara

Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere kuuzumm çok geçmiş olsun dikkat et kendine

Merhaba benimde 1 kızımdan sonra 2 düşük yaşadım genetik tahlil yaptırdım kan pıhtılaşması çıktı 1 gende şimdi gene hamileyim kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum progestanıda hamileliğin başında iğne ve fitil olarak kullandım 2 ay merak etme bizim gibi olupta sağlıklı doğum yapan çok insan okudum Allah yardımcımız olsun inşallah moralini yüksek tutmaya çalış ama kan sulandırıcı iğneyi ben 3-4 ay kullandım dr bıraktıdı 30. Haftada gene başladım suyum azaldı siz bırakmayın suyun azalmasına neden olabiliyor benim kanımca ondan azaldı suyum

Bendede aynı sorun var 6 kez düşük yaptım kan pihtilasmasindan igne KULLANDIM yine düşük oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…