2. Çocuğu neden yapmalıymışım?

Kulaklarınızı bütün ELALEME tıkayın bakın el ve alem=dış kapının dış mandalları
Herkes konuşur merak etmeyin
Peş peşe doğursanız korunmayı bile beceremiyor diye gülerler
2. Çocuk asla birilerinin lafıyla 1. Çocuk yalnız kalmasın diye yapılmamalı
Her çocuk özeldir
Benimde kızım 3 yaşında dolu dolu, bana da söyleyenler oluyor artık tembelleşirsin bir daha çocuk yapmazsın vs vs
Kimseyi takmamayı dışardaki insanlara değer vermeyi keserek öğrendim
Onlar dışarda kalıyor
Büyütecek olan benim ve kocam
Yani buna anneler de dahil kim isterse istesin ne derse desin siz belki tek çocuklu olmayı tercih edecek bir ailesiniz?

He he diyip geçin? Herkesin düşüncesi kendisine

Tek yumurta ikizi hamilelik geçirdim birini doğumdan bir hafta sonra kaybettim. İnsanlar hala ve hala hiç ama hiç utanmadan 5 aylık bebeğime bakarken yalnız büyümesin diyolar. Neler çektiğimi bir ben bir Allah biliyor değil onlar da biliyor halbu ki. Sen ikinciyi yaptın da noldu diyorum bunlar mahrem konular yatak odamı konuşamam sizinle diyorum bozulup kalıyorlar patavatsızlıksa patavatsızlık. Her şeyin bi sınırı var hiiiiççç umrumda değil

Ahahaha sırf yaşanabilecek senaryolar için çocuk mu yapılır yahu.
Bakıp bakamayacağınız, yetip yetemeyeceğiniz kısmı daha önemli. Ayrıca çocuklarımız ileride bize baksınlar diye yoklar kii. Tek geldik tabi ki tek gideceğiz bu dünyadan...
Maddi ve manevi durumunuz müsaitse yapın elbet, ama diğer türlü gerek yok.

Oğlum şuan 14 yaşında tek çocuk çalışıyorum düşünmedim hiç başka çocuk neden milletin aile planına bu kadar karışma hakkı buluyor bu boş insanlar anlamış değilim zamanında bana da soran oluyordu cevabını alınca artık sormuyorlar sanki kendileri büyütecek benim kararım benim düşüncem kimene gerçekten bazı insanlar çok boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…