2. çizgi silik yardım edin

serdemm

Didem'in Masal'ı geldi:)
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
4.057
1
Kızlar 2 gün gecikti adetim test yaptım 2. çizgi gözüküyor ama silik kesin hamilemiyim?eşime haber veriyim mi?delikafadulden

Canim normalde emin olma derdim cünkü aynisini bende yasamistim ama maalesef hamile degildim :KK43: Ama senin günün gecmis bence hamilesin. Istersen bir test daha yap ve esine söyle delikafadulden

canım bende aynı durumdayım. bugün adetim 3 gün gecikti test yaptım silik çizgi. ama kan testi yaptırmadan emin olamayız. tam bayram üstüne denk geldi imkanın varsa hemen kan testi yaptır ben ilk fırsatta yaptırcam. inşallah hamilesindir inşallah bende:)

bence kesinlikle hamilesin bu kadar net konuşuyorum çünkü aynısı benim başıma gelmişti adetim 5 gün gecikmişti ilk testi yaptım silik 2 gün sonra yine yaptım ve yine silikti çok net değildi ve şu anda 26 haftalık hamileyim,,hayırlı olsun inşallah diyeliim..:teytey:

bencede hamilesin canım ,benimde çizgim silik çıkmıştı ,gebelik testi örnekleri vardı resimli ,nerede hatırlamadım şimdi ,ona bir bak ,seninkide muhtemelen birine benziyordur ,kan testi yaptır bir an önce ..
hayırlı olsun ..

bence hamilesiniz çünkü bende öyle oldum 2. çizgi silikdi 3 gün sonra oda belirgin çıktı

alkisalkisalkiskızlar,

kan testi de yaptırdım 4 hftalık hamişimmmmmmmmm

oooff.çok guzel haber bu..hayırlı ugurlu olsun bebişiniz... :nazar:

X