2. bebek ne zaman kızlar?

yaaa ben 1 haftadır mide bulantısı yaşıyorum, gece gündüz kusacak gibi oluyorum, tahlil yapmaya da korkuyorum, adetim yeni geçti gerçi ama inşallah korktuğum başıma gelmez, imkan olsa ben de çok çocuk isterim, hatta biz eşimle hala hamileymişim modundayız kii 2. bebeğe şimdiden isim arıyoruzzz.... annem de halimize gülüyor, birincisini büyüttünüz de ikincisi ni mi düşünüyorsunuz diyeeee...

cnm benm de 2. adetim 1 hafta gecmişti aklım cıkmıstı henüz cok erken diye.ama korkma bunlar psikolojik cnm

hem yapmam..hem yapamam...yapmam çünkü artık işe vermek istiyorum kendimi..oğlan biraz büyüsün iş hayatına sarılayım diyorum 4 elle...dünyanın binbir türlü hali var...yapamam zaten şimdi 33 yaşındayım...4 sene sonra desek 37 olurum ki...tekrar tüp bebek filan...yok onlara ne sabrım ne de gücüm...

2. bebek miiii??

Gidip kordonlarımı bağlatıcam :roflol:

Şaka şaka kocam bebeeeeek diye ağlayana kadar yok ona çocuk mocuk

valla benim önce kariyer yapmam kariyer yaperken oğlumu büyütmem ev almam lazım önce ondan sonra Allah kerim.Bi tanesi bile çok tatlı bazen düşünüyorumda ikincisi olsa oğluma haksızlık mı ederim diye şimdi bütün sevgim onunla.Acaba annelerin yüreği gerçekten okyanus gibimi yoksa sevgi bölünebilirmi bakalım artık zaman göstericek

-tatlicadiarzu-hamilelikmi ikinci bi çocukmu yok anam yokkk hiç düşünmüyorum şuan -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- şaka bir yana allah oğluma ömür versin allah olmayan ve isteyen herkese öncelikle hayırlı evlatlar nasip etsin.bende oğlumu tek bırakmak istemiyorum ama henüz değil.önce bi kaan efendimiz büyüsün ondan sonra 3,4 sene sonra mesela

yaa kızlar ben hala hiç adet olmadımm yaaa ::KK43:(( üzülmelimiyim yoksa rahat oluşundan sevinmelimiyim bilemiyorum

bende önceden hep derdim 5-6 cocuk yapıcam ilerki yaslarımızda gelinler damatlar torunlar v.s kalabalık bi aile olacagız yaşlandığımızda......ama dogurduktan sonra o düşüncelerim birden kayboldu....
cok tatlılar allahıma sükürler olsun ki derin'imi bana verdi...allah ona cokkk uzun ömürler mutluluk ve sağlık versin....ama 4-5 sene sonra bi erkek kardes düşenebilirim..arayıda pek acmak istemem sonra rahata alısıyorum zor oluyor...insallah erkek olurda 3,ye devam etmem :)))

ben istiyorum vallahiiii ben çok sevdim, çok rahat bir hamilelik ve annelik geçirdiğim içn sanırım, kızım beni hiç yormadı çok usluydu, hala da öyle...

sezeryanla doğum yaptıığım ve çalıştığım için bekleyeceğiz 3 yıl kadar..

ne çabuk bıkmışsınız ayollll şaşırıdm doğrusuuu,

ben istiyorum vallahiiii ben çok sevdim, çok rahat bir hamilelik ve annelik geçirdiğim içn sanırım, kızım beni hiç yormadı çok usluydu, hala da öyle...

sezeryanla doğum yaptıığım ve çalıştığım için bekleyeceğiz 3 yıl kadar..

ne çabuk bıkmışsınız ayollll şaşırıdm doğrusuuu,

canım bu bıkmak değil kim bıkar evladından ama çocuk büyük sorumluluk hem maddi hem manevi adam gibi yetştiremedikten sonra 10 tane doğurmuşuz ne yazar

bende arayı fazla açmak istemiyorum. arada 2-3 yıl olsa güzel olur diye düşünüyorum. evde olmakta başka bi cazip yönü tabi. tabi bunlar benim düşüncelerim bakalım kociş ne der. hamileliğim ve ilk aylardaki gaz problemi olunca başka yapmayız ilk ve son diyordu. hayırlısı artık :emir_bebek:

yaaa yanlış anlamayın yaaa evladınızdan bıktınız dermiyim ben hiç yaaaa, anneliği en doruk noktasına kadar yaşayan , sindiren biri olarak bir başka anneye asla bu cümleyi kuramam, kurban olurum ben bütün annelere...

canlarımmm, kullanabileceğim başka kelime bulamadım ki, anlatmak istediğim evladınzdan bıkmanız değildi, ne çabuk yoruldunuz anlamında olabilir belki bu cümlemmmm

kırılmayıın cicim bana...

X