2.bebek için....

damlaaamurattt

nazar değmesin bize....
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
83
0
42
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim bilginize ve yardımınıza tavsiyelerinize ihtiyacım var....

3 yaşında bir kızım var , 2. bebeği düşünüyorum allahım sağlıklı sıhhatli bir evlat versin...ama şu çin takvimi aklıma takıldı ona göre yapsammı diye ama çok karışık geldi çünkü farklı farklı takvim var....

bide kzım doğduktan sonra zor günler geçirdim kaynanan elti görümce.... anlarsınız sanırım bide eltim oğlan doğurdu ben kız doğurdum ...o el üstünde tutuldu....:gitme:lmaz: üfffffffffff içim daraldı yine.....

şu takvim konusunda yardım edermisiniz......

valla bitanem bende tutmuyo hiç,benim oğluma hamile kaldığım sene hiç erkek bebek şansım yoktu,hep kızdı ama oğlum oldu!

hamile kaldığın yaşla hamile kaldığın ayı birleştiriyorsun öyle bakıyorsun....

hayatm çin takvimine bel bağlama hayal kırıklığına uğrarsın ayrıca Allah hayırlı evlat versin sen çok düzgün yetiştirirsen kızını ileride iki erkek çocuğuna bedel olur hiç bir zaman unutma kız evlat daha hayırlıdır cahil insanların lafları seni zorlar ama hiç birini duyma kızınla gurur duy hiç kimseye ezdirme ileride mükafatını alırsın

canım bilemiyorum ki ben de pek anlamam bu takvimden..benim kızımda 3 yaşında..ikiniciyi istiyoruz..tabiki bende ikincinin erkek olmasını isterim ama ben daha hamile kalamıyorum,tedaviyle oluyo benim bebiş..onun için Rabbim hayırlısıyla versinde kız erkek farketmez..bu arada bizim topiğe gelsene..ikinci bebek için uğraşanlar..diye topiğimizde yazışıyoz..öptüm canım benim..Rabbim hayırlısıyla gönlündekini versin inşallah..amiiiinn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…