2 aylık evliyim ve ilişkide acı çekiyorum

Kızlar 2 aydan gidiyor evliliğim ve cinsel ilişkide sürekli acı çekiyorum ve hiçbir şekilde zevk almıyorum biran önce bitsin istiyorum.Bu normal mi ? Bu acı ne kadar süre daha devam edecek..
Mrb kardeşim.Bu bir hastalık ve adı vajinismus..Yeğenimde vardı uzman bir doktora iki seans çift olarak gittiler ve sorun çözüldü.. Eşinizle beraber işin ehli bir uzman doktorlara gitmenizi tavsiye ederim.Eger doktor bulmakta güçlük çekerseniz yegenimin gittiği (istanbul için) doktor tavsiyesinde bulunabilirim

Merhabalar bende İstanbulda oturuyorum doktor tavsiyesinde bulunursanız çok memnun olurum

Merhaba eşimle her ilişki sırasında ilk girişte canım yanıyor ama sonrasında devamında geçiyor bunu başka yasaya var mı sadece ilk girişte oluyor ayrıca bu olay çatının dar olduğu anlamına gelir mi

Bende yaşıyorum bu durumu tek fark ben ilişki bitene kadar acı çekiyorum

Kızlar 2 aydan gidiyor evliliğim ve cinsel ilişkide sürekli acı çekiyorum ve hiçbir şekilde zevk almıyorum biran önce bitsin istiyorum.Bu normal mi ? Bu acı ne kadar süre daha devam edecek..
Gayet normal benim ilk 2 ay ilk gunkine yakın acımıştı. Hatta 4-8 aya kadar da ıslaklık da olsa çok zor giriyordu. Ama belli bir süre sonra daha rahat oluyor merak etme gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…