2 aylık evliyim ve ilişkide acı çekiyorum

Atmaca5353

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
29
4
26
Kızlar 2 aydan gidiyor evliliğim ve cinsel ilişkide sürekli acı çekiyorum ve hiçbir şekilde zevk almıyorum biran önce bitsin istiyorum.Bu normal mi ? Bu acı ne kadar süre daha devam edecek..

Öncesinde ön sevişme oluyor mu ? Yada siz tam gevşemeden oluyorsa acı çekersiniz kendinizi çok kasmayın eşiniz ile bu durumu konuştunuz mu

Öncesinde ön sevişme oluyor mu ? Yada siz tam gevşemeden oluyorsa acı çekersiniz kendinizi çok kasmayın eşiniz ile bu durumu konuştunuz mu
Ön sevişme oluyor eşimlede konuştum açıyor deyince kendini geri çekiyor bırakıyor ilişkiyi canının acimasina dayanamıyorum diyor ama bu durum beni rahatsız ediyor 😑

Psikolojik mi bilmem ama 6 aydan önce acıdan başka bişi hissetmiyordum 6. Aydan sonra değişti belki sizin de süre geçmesi gerekiyor

Psikolojik mi bilmem ama 6 aydan önce acıdan başka bişi hissetmiyordum 6. Aydan sonra değişti belki sizin de süre geçmesi gerekiyor
İnşallah değişir bende de cidden artık git beni aldat istemiyorum bile dedim eşime ara ara kanda geliyor halen çok zor bir süreçteyim😓

Mantar ya da enfeksiyon vardr. Aynisini bende yasadim. Kaşıntı vs vardr. Doktora gidin fitil ve krem veriyor. Sihirli degnek gibi 2 günde hic sikayetim kalmadi

İnşallah değişir bende de cidden artık git beni aldat istemiyorum bile dedim eşime ara ara kanda geliyor halen çok zor bir süreçteyim😓
Her ihtimale karşı bir jinekolog görse iyi olur fakat ben kendi durumumdan yola çıkarak zaman diyorum kaç yıllık evliyim doğum sonrası bile çok zorlandım

Uzun tutuyoruz ıskaklıkta oluyor ama müthiş acı çekiyorum sanki bekaretimi yeni veriyormuş gibi acı yiyorum her defasında

Bekaretimi yeni veriyormuş gibi acı çekmek ne demek... İlk ilişkide bile yeterince hazır ve gevşemiş olursanız acı olmaması gerekiyor. Eğer ilişki başlangıcında ilk girişte duvar varmış gibi bir hissiniz oluyorsa o önsevişme yetersiz veya kendinizi tam vermiyorsunuz demektir. Veya stres yapıyorsunuz yeniden acıyacak diye. Eşinizden utanmayın ve o an kafanızı boşaltıp sadece o anın güzelliğini düşünün. Kuruluk gibi bir probleminiz varsa bir süre su bazlı kayganlaştırıcılar deneyin. Belki de açıyı doğru ayarlayamıyorsunuz farklı açılar deneyin popo altına yastık koyabilirsiniz açıyı rahatlatır

Mantar ya da enfeksiyon vardr. Aynisini bende yasadim. Kaşıntı vs vardr. Doktora gidin fitil ve krem veriyor. Sihirli degnek gibi 2 günde hic sikayetim kalmadi
Evet bir zaman bendede kaşıntı oldu fazlasıyla 3 gün felan sürdü sonra geçti doktorada gittim bana her kadının yapısı farklıdır zamanla geçer dedi acı için ilaç felan vermedi òzel hastaneye gitmeme rağmen başından sevdi beni doktor resmen

Bekaretimi yeni veriyormuş gibi acı çekmek ne demek... İlk ilişkide bile yeterince hazır ve gevşemiş olursanız acı olmaması gerekiyor. Eğer ilişki başlangıcında ilk girişte duvar varmış gibi bir hissiniz oluyorsa o önsevişme yetersiz veya kendinizi tam vermiyorsunuz demektir. Veya stres yapıyorsunuz yeniden acıyacak diye. Eşinizden utanmayın ve o an kafanızı boşaltıp sadece o anın güzelliğini düşünün. Kuruluk gibi bir probleminiz varsa bir süre su bazlı kayganlaştırıcılar deneyin. Belki de açıyı doğru ayarlayamıyorsunuz farklı açılar deneyin popo altına yastık koyabilirsiniz kesinlikle ilişkinin başından beri aşırı kastım ve ilk ilişkimde bir hafta kadar yapamadık sonrasında müthiş bir acı ve aşırı derecede kan geldi benden bir hafta kadar tuvalete gittiğimde yanma oluyordu bekledik biraz iyileşme süreci olarak sonrasında her ilişkiye girdiğimde resmen ağlayarak giriyordum ve her seferinde azar azar bazen fazla fazla kan geliyordu.Şuan da bile nadir de olsa kan geliyor benden ve neyi denediysek acımın önüne geçemedi sevişmeyi uzun tutuyoruz ıslanıyorum da hemen ama iş o raddeye gelince ilişki bitene kadar dişlerimi sıkıyorum acıdan hani yeni evliyiz düzelir dedik ama iki aydır bur tık zevk bile alamadım

Evet bir zaman bendede kaşıntı oldu fazlasıyla 3 gün felan sürdü sonra geçti doktorada gittim bana her kadının yapısı farklıdır zamanla geçer dedi acı için ilaç felan vermedi òzel hastaneye gitmeme rağmen başından sevdi beni doktor resmen
Devlet hastanesine gidin. Benim doktorum dogal olarakta sirke ile suyu karistirip onunla taharetlenmemi söyledi. Travazol diye krem bide 3 gn kullanacagm fitil vermisti. Siz başka bir doktora daha gidin. Enfeksiyonsa ki benve enfeksiyon ihmal etmeyin. Cok gecmis olsun

Benim sikayetim sanki bıcakla kesiyorlar gibi acı duyuyordum. Hatta yırtılıyormu ondan mi diye korkmustum. Doktora gittim mantar ve enfeksiyon oldugunu söyledi.

Evliliğim ilk aylarında bende çok acı duyuyordum. Hatta neredeyse ilk yılı dolana kadar bu acı hafifledi ama devam etti, ilişkiden sonra ara ara tam manasıyla kanama denmez ama pembemsi leke geliyordu. Birinci yılımdan sonra acı da tamamen kesildi lekemsi sey de.
Her kadının bünyesi farklı zamanla sizde de acı tamamen kesilecek. Ama acıyor diye ilişkiden kaçmayın çünkü düzenli oldugunda acınız daha da hafifliyor araya uzun zamanlar girince can daha cok acıyor. Ben adet dönemlerimden sonra zorlanırdım araya zaman girdiği için şuan hiç böyle bir sıkıntım kalmadı

Baska bi doktora gidin bazen kasinti olmasi vega bazen kanama olmasi normal degil az da olsa enfeksiyon- mantar olabilir buda caninizi epey yakar.

Kızlar 2 aydan gidiyor evliliğim ve cinsel ilişkide sürekli acı çekiyorum ve hiçbir şekilde zevk almıyorum biran önce bitsin istiyorum.Bu normal mi ? Bu acı ne kadar süre daha devam edecek..
Bence kesinlikle dr a görün. Ben de acı çekiyordum normal sandım meğer enfeksiyonmuş beni o hale sokan. Akıntın falan da varsa enfeksiyon ihtimal olabilir tedavi olursan geçeceğini düşünüyorum 🤗

X