2 aydır bitmeyen kanama

kumsallll0

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2022
152
10
18
2 aydır kanamam var doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ama asla durmuyor en son yine gidicen testesteron yüksekliği olduğunu söyledi endokrin falan yapacaklarmış ne olduğunu bilmiyorum ama korkuyorum bu kötü bir şey mi yani ciddi bi hastalık mı

Farkli doktorada görünün mumkunse araştırma hastanesi olsun iki aylik kanamanin nesi normal

"Bir sorun yok" derken kanamanın sebebi olacak bir sonuç çıkmamıştır, o anlamda söylemişlerdir. Ben de yaşadım ve sebebi bulunamadı... Kanamayı kesecek bir ilaçla birlikte doğum kontrol hapına başlatabilirler. Bende süreç böyle ilerledi.

Hiçbir kanser belirtisi veya kist çıkmadı değil mi bana ilaç vermedi maalesef

Ben de yaşadım benim de 2,5 ay sürmüştü 2-3 doktor baktı sebep bulunamadı. Sonra kendiliğinden durmuştu. Yaklaşık 1,5 sene sonra yine oldu bu sefer duphaston diye bir ilaç kullandım o durdurdu. Ara sıra oluyor yani. Stres, hava değişimleri, kilo alıp verme gibi nedenler etkili olabilir diyorlar

İlk defa mı oluyor böyle bir şey? Kaç yaşındasınız ? Kovid döneminde aşı oldunuz mu?

Ne durumdasınız

Ben de 2 ay içerisinde regl dönemlerimde 2 kez aşı oldum ve hiç o detayı düşünmeden. İşte o 2,5 aylık süreçte ben bu bitmeyen kanamayı yaşadım hayatımda ilk defa. Ondan sonra da 1-2 kere daha oldu ama o kadar uzun sürmedi. Yani ara ara oluyor bu düzensizlik. Önceden asla adet düzensizliğim olmazdı. Ben aşıya bağlıyorum sebebini.

Annem de aynısını söylüyor ama bilemedim offf korkuyorum kötüye sonuçlanır diye

Ben de kullandım 3 ay ama yine devam etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…