2. Ay aşısı yaptıranlar bakabilirmi?

1mrw

🧘‍♀️👨‍👩‍👦‍👦🐾
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
3.677
3.951
Kizlar 1 hafta sonra 2. Ay aşımız var fakat ben 3 tane aşı bianda vuruldugu icin cok telasliyim yeni covid atlatti bebegim vücudu yorgun hala cok huzursuz acaba ebeyle konuşsam ayri ayri yaparlarmi asilari bilginiz varmi?

Kizlar 1 hafta sonra 2. Ay aşımız var fakat ben 3 tane aşı bianda vuruldugu icin cok telasliyim yeni covid atlatti bebegim vücudu yorgun hala cok huzursuz acaba ebeyle konuşsam ayri ayri yaparlarmi asilari bilginiz varmi?
Biraz ertelenebılıyor benım bildıgım. Ama cok degıl 3. ayda aşı yok olursa rota olcak boş ay yani 2. Ayı az gecıktırınce dıger ay sıkısıklık da olmıycak o yuzden. Oglumun aşısı 2 ay 1 haftalıkken olmustu. Bu 6. Ay aşısı 6.5 aylıkken olmus oldu cunku sünnet oldu ve bogaz enf falan ılac kullandı ıyılessın öyle yapalım dedıler:) bence soyle zaten hasta gıbıyken onlar kendi dıyor yapmayalım dıye ozellıkle ateslı hastalıklarda. Yanı bizde Allah'a sukur dogumdan bu yana hıc bı aşısında yan etki olmadı ates de dahil. Belki senin kuzucugunda da bi yan etkısı olmaz😇

Biz olduk hic bir sorun olmadi
Ates,kizariklik ,kolda agri
Merak etmeyin asilar artik eskisi gibi agir degil
Ama asiyi mutlaka yaptirin verem asisi cok onemli
Bu arada dort cocuk annesiyim korkmana gerek yok cnm hepsindede yaptirdim
Asilar cok onem arz ediyo

Biz olduk hic bir sorun olmadi
Ates,kizariklik ,kolda agri
Merak etmeyin asilar artik eskisi gibi agir degil
Ama asiyi mutlaka yaptirin verem asisi cok onemli
Bu arada dort cocuk annesiyim korkmana gerek yok cnm hepsindede yaptirdim
Asilar cok onem arz ediyo
Mecburen yaptiricam zTen ama iste hem acemilik hemde covidin etkileri beni yordu

Biraz ertelenebılıyor benım bildıgım. Ama cok degıl 3. ayda aşı yok olursa rota olcak boş ay yani 2. Ayı az gecıktırınce dıger ay sıkısıklık da olmıycak o yuzden. Oglumun aşısı 2 ay 1 haftalıkken olmustu. Bu 6. Ay aşısı 6.5 aylıkken olmus oldu cunku sünnet oldu ve bogaz enf falan ılac kullandı ıyılessın öyle yapalım dedıler:) bence soyle zaten hasta gıbıyken onlar kendi dıyor yapmayalım dıye ozellıkle ateslı hastalıklarda. Yanı bizde Allah'a sukur dogumdan bu yana hıc bı aşısında yan etki olmadı ates de dahil. Belki senin kuzucugunda da bi yan etkısı olmaz😇
Masallah canim 💜 Insallah olmaz bizdede beni tedirgin eden 15 gun ara olmasi zaten ebeyle tekrar konusucam

Verem aşısını 15 gün sonra yaptırdım bende. 2 bacağı oldu. İmza attırdılar kendi isteğimle aşı yaptırmadım gibi bir şeydi herhalde. Hemşireye sonra yaptıracağım demiştim. 15 gün sonra mshij atmişti verem aşıları açılacak gelin yapalım diye o şekile yaptırdık 🤷

X