2 aşk arasında kaldım

ikisinden birisini seçmek zorundamısın onu anlamadım
senin sevdiğin başkasını seviyor ok onu eledik seni sevenide sen sevmiyorsun
ona illa ewet demek zorundamısın iyi birisi olması onu seçiceksin anlamına gelmezki önemli olan senin ne hissettiğin ve seni neyin mutlu edeceği
seni mutlu edecek olan şey belli ama sahibi war o yüzdenn akışına bırak canım biraz sular durulsun sevmediğin birisiyle sırf iyi diye mutlu olamazsın allah herşeyi öyle güzel ayarlarki sen sadece ona sığın bak herşey nasıl yoluna girecek

karsına iki insan çıkartılmıs hadi bakalım kararını ver der
gibi düşünüyorsun herhalde
senin sevdiğinin zaten bir kız arkadası varmış herşey yolundaymış
bana bakmaz bile demişsin bakmaz tabi
çünkü hayatında birisi var

kısslar sizce naapmalıyım bana yardım edin?senağlama

fisfisfis Dilekcim bence C-Hiçbiri, seçeneğinde yoğunlaş a.s

Sevdiğin çocuğun hayatında zaten birisi var,

Seni seven cocuktanda zaten sıkılırsın,

Eee o halde :sm_confused:

aklında başkası varken, sırf seninle ilgileniyo diye biriyle birlikte olmak doğru bi davranış olmaz. zaten üzersin o çocuğu.. yazık olur. sevdiğini söylediğin kişinin de bi ilişkisi varmış, o yüzden sana bakmamalı zaten yoksa başka bi sebepten değil. ikisini de salla bence. kendi seçeceğin biriyle birlikte olman (tabi karşılıklı olması lazım) en güzeli. hem kıymetini bilirsin. bir de 2 aşk arasında kalınmaz:) bi insan aynı zaman diliminde ancak 1 kişiye aşık olabilir. zaten kaç kez aşık olabilirsin ki hayatta?? boşver ikisini de

İkiside değil bence seni sevenin sevgilisi varken olmazzz e diğerini de anladığım kadarı ile sen sevmiyorsun e sevmedikten sonra da olmaz hem illa niye kendini bu kadar kasıyorsun i belki ilerde önüne hem sevileceğin hem de seveceğin başka biri çıkacak

Birinde karar kılmak zorundamısın onu anlamadım ben canım
Sevdiğini seç desek ne yapacaksın. onu sevgilisinden ayırıp sen mi sevgili olacaksın onunla. Bu düşünceden kendini soyutla bence. Kötü bir düşünce bu. eğer böyle bir şeyi aklından geçirdiysen tabi.
Ama sevildiğin biriyle de olmaz sen de sevmediğin sürece. Ne kadar iyi olsa da.
Hiçbiri diyorum ben.

ilginç olmuş yazdığın metin..

kendine olan güvenin harika valla..

kız arkadaşı olan bir erkeği bile tercih listene koymuşsun sanki sana aşıkkafamçokkarıştı

vallahi erkek arkadaşam hakkında böyle planlar yapan biri olsa ne yapacağımı bilirim..

farkında mısın bilmiyorum ama senin bu saçam tercih listen birilerini canını yakabilir..

ayy çok kızdım susayım ben:mymeka:

2 aşk arasında kalacak bi durumu yokki senin
bence aslinda hicbi secenegin yok su anda

kuzum anlamadım bu celişki neden evlenme teklifi aldında evlilik yolundaki tereddütünmü bu......???

kuzum daha küçüksün ve iki aşk arasında kaldığını söylemişsin... bırak seni sevene şans ver sonuçta sevgili olcaksınız nişanlı yada evli olmayacaksınız.. rahat ol kasma kendini.. bak ablaların ne güzel demiş ZAMANA bırak.. daha kimler gelir gecerr..

muck kuzum..

ikisi de değil.
yani eğer illaki boşta kalmamak ,biriyle olmaksa amacınız
tabii ki ikinci seçenek.
sizi seven arkadaşı seçin.
ama bence üçüncü bir şık yaratmanız daha mantıklı.
sadece o iki erkek yok dünyada.

Henuz 16 yasindasin.
Bence bu gibi seyleri kafana takip zaman harcamak yerine, baska seylerle vakit gecirmeye calis.
Sevdigin cocugun nasil biri oldugunu biliyorsun, alayci diyorsun ve ayrica sevgiliside varmis. Sana uzak durmak duser. Biri senin sevgilin hakkinda planlar yapsa hosuna gider mi?
Ayrica iki kisi arasinda kaldim demenle, sanki illa biriyle cikmak istedigini soyler gibisin.
Seni seven kisiyi sen sevmiyorsan, niye dusunuyorsun ki? Etsin kac kere teklif ederse.

Zamanini baska seylere harca derim.

Son düzenleme:
arkadaşlarla aynı fikirdeyim ikiside tercih konusu olmamalı senin için illa biriyle olmak zorunda değilsin yani

seni seveni sen sevmiyorsun senin sevdiğinde seni sevmiyor
ozaman yapacak tek şey var hem senı seven hemde senın sevdiğin birinin karsına çıkmasını beklemek
arada kalcak birşey yok illa bi ilişki yaşama aciliyetınmı var?
bekle daha küçüksün sanırım yazdıklarına bakılırsa......

ama illa ben aklımdakini çıkartamıyorum dersen onu kzanmak için
bir şeyler yap

eğer sevdiğin kişiyi seçersen ve o seni sevmiyorsa ki belli bir başkası var,onunla pek mutlu olamazsın. çünkü sen onun çevresinde fır dönersin oda sadece seninle çıkmak için çıkar başka birşey değil.eğer diğerini seçersen tam tersine o senin etrafında dolaşıcak ve sende onunla çıkmak için çıkacaksın.söylediğine göre seni seviyormuş ve sen onu sevmiyormuşsun sen onunla çıktığın sürece o çocuğu aldatmış olursun ve bunun sonucunda hem sen üzülürsün hem de o.bu yüzden ikisini de bence bırak derim

ama illa ben aklımdakini çıkartamıyorum dersen onu kzanmak için
bir şeyler yap

sizin erkek arkadaşınızıda birisi aklından çıkartamayıp onu ayartmak (sizin deyımınızle kazanmak )için biseyler yapsaydı tepkiniz ne olurdu?

sevdiği insanın zaten bi sevgılısı varmış ve mutluymuş bu arkadaş onun aşkından ölsede

onları ayırmaya hakkı varmı sizce?klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…