2. Aşilama

aşılama bende düşünüyorum herhangi bir sorununuz var miydi eşimde de bende de sorun yok tutar mi
Bizde de bi sorun yok ama ama olmuyo ilk asilamam tutmadi maalesef beklemeden ikinci aşılamaya başladık hayırlısı hakkımızda artık Allahim kucagimizi boş birakmasin tez zamanda nasip etsin

Merhaba bizde de sorun yok olmuyor ve benimde 1. aşılama tutmadı vee kist oluştu gitmelerini bekliyoruz 2. aşılama için gonal f ilemi aşılama oldunuz? bana klomen verdi olmadı kaç yıldır uğraşıyorsunuz

Evet gonal f başladım inşallah bu sefer tutar
İnşallah ilk ne kullanmıştınız? bende gonal f isticem 2 defa gonal f kullanılırsa tüp bebek tedavisinde ilaç raporu çıkartabiliyormuşuz klomen ve femera ile rapor çıkmıyormuş özelde yaptırıyorsunuz devlettemi? ben üni has gidiyorum ama ilk aşılamamda olmadığını hissettim ben o yüzden normal hayatıma devam ettim hamile kalan herkes normal yolla bile kalanlar hep söylüyor hissediyorsun diye

Bende ikinci aşılamayı yaptırdım bugün 11. Gün yarın kana gideceğim olumlu olursa mutlaka yazarım sana şuan silik çizgi var ama güvenemiyorum çok yanılttı testler çünkü 🥲
731AACCF-1AC9-4FAD-A307-84978CC347C2.jpeg

İnşallah ilk ne kullanmıştınız? bende gonal f isticem 2 defa gonal f kullanılırsa tüp bebek tedavisinde ilaç raporu çıkartabiliyormuşuz klomen ve femera ile rapor çıkmıyormuş özelde yaptırıyorsunuz devlettemi? ben üni has gidiyorum ama ilk aşılamamda olmadığını hissettim ben o yüzden normal hayatıma devam ettim hamile kalan herkes normal yolla bile kalanlar hep söylüyor hissediyorsun diye
Bende ilk asilamada da gonal f kullandım şimdi de ama 3 sene zorunluluk varmis tup bebekte bide yaşımda 24 oldugu için yapmiyolarmis bende uni hastanesine gidiyorum

İkinciyi oldum ve tutmadı. Bu ay boş geçiyorum stres oldum baya. Güzel haberleri olan arkadaşlar umarım bize umut olur.
Yanlis anlamazsınız sorun neydi bende şuan ikinci aşılamaya başladım çok umudum yok bi ise yaramadığını düşünüyorum ama Allah belki nasip eder diye deneyelim dedik

Bende ikinci aşılama olucam gonal f 125ml 10gunde vurdum yarın sabah çatlatma igne olucam cumartesi günü asilama olucam.ilk aşılama tuttu fakat değerim düştü pitihlasmam olduğunu bilmiyordum yeni ogrendm şuan kan sulandırıcı hap içiyorum.

X