2,5 YIL OLDU HAMİLE KALAMADIM ÖYKÜMÜ ANLATIYORUM ÖNERİLERİNİZ ?

dr un anlattıgına göre spermler aynı şekilde rahme bırakılıyomuş yani tüp bebek gibi direkt yumurtayla buluşturma durumu yoksa normal ilişkide de aynı şey oluyo zaten dedim istemedim. bu kezde normal deneyecegiz en azından maddi olarak düzelene kadar.. 4500tl fiyat almıştım çünkü

Normal ilişkiden farkı spermlerin yolunu kısaltıyor, katater yardımı ile yumurtaya yakın alana bırakılıyor enjektör ile . Ben aşılamayla ikiz hamile kaldım Allah’ın takdiri tatbiki ama aşılamanın da çok büyük faktörü var 2,5 yıl olmayıp aşılamada böyle oluyorsa . Yani tüp bebek gibi oranı yüksek bir tedavi değil , ama normal ilişki ilede kıyaslanmaz . Devlet hastahanesine giderseniz rapor çıkarıyorlar yardımcı olunur . İnşallah doğal gebelik elde edersiniz

Cok olmuş yazalı ama canım devlet tüp bebek ve aşılamayı karsiliyor

merhaba bende 1 ay klomen 2 ay femera kullandım ve çatlatma iğnesi yapıldı her defasında kist oluştu ve 1 ay bekledik kistin gitmesini dok. aşılama öneriyor bu ayda beklemedeyim kist var yine çok yıpratıcı bi süreç gerçekten yaşamayan anlayamaz bi düşünme boşver kafandan at diyosun ama olmuyor elde değil her şey sanki inadına inadına önüne çıkıyor rahim filmi çekildim hiç sorun yok sperm sorun yok ama biliyorum bi sorun varki olmuyor ne yapacağımızı şaşırdık yaşta gidiyor hayırlısı bakalım

Canım Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bu arada yumurtan kaç mm di ve ne kullanmıştın acaba
Merhaba canım oğlum doğdu yaşını geçti bile klomen hap kullandım ve çatlatma iğnesi sonrası aşılama oldu iki tane 20 mm yumurta vardı yanlış hatırlamıyorsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…