2,5 YIL OLDU HAMİLE KALAMADIM ÖYKÜMÜ ANLATIYORUM ÖNERİLERİNİZ ?

Merhaba bende 2,5 yıllık evliyim hiç gebelik yaşamadım şuan doktor takibindeyim ve önümüzdeki ay tedaviye başlayacağız. Doktorum bana başarı şansı daha yüksek ve tüp bebeğe göre daha az maliyetli bir yöntem önerdi. Adı ÇİP BEBEK. Maddi durumunuza daha uygunsa bunu bi araştırabilirsiniz ücreti ilaçlar hariç doktor ücreti dahil 3500 TL dedi doktor. Bende tam bilmiyorum ama kabaca şöyle anlatayım gebelik testi gibi bir kaset düşünün eşinizin spermleri bu kasete bırakılıyor ve birkaç aşamalı elemeden geçip en sağlıklı spremler elde ediliyor bu spremlerde bir enjektörle yumurtalığa yakın bir yere doktor tarafından bırakılıyor. Doktor bana böyle anlattı dilerseniz doktorunuza sorun ya da araştırın. Umarım gönlünüzce olur her şey

Merhaba, ben size Saracoglu nun kürlerini tavsiye ederim. Ben soğan kürünü ve testere disli aslanpençesi çayını uygulamıştım. Belki o vesileyle hamile kalmışımdır bilemiyorum ama kan pihtilasmasindan kaybettim. Sonra da hamile kalamadım tüp bebekle anne oldum. Isterseniz kürleri bir deneyin. Ayrıca histeroskopi düşünebilirsiniz. Rahim filminden daha kapsamlı bir uygulama ve ardından doğal yolla hamile kalan çok kişi duydum. Inşallah size de anne olmak nasip olur

Yaa çok sevindim adınıza Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Ağustos ayında aşılama oldunuz dimi bı yorumda karşılaşmistk öyle hatırlıyorum sizi
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
Evet ağustos ayında aşılama oldum , ikiz tuttu Allah herkesin evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bol yeşil beslenin , düzenli yürüyün , ovu takibi değil de regl bittikten sonra başlayıp gün aşırı değerlendirme yapın. Gebeliklerin %28 i yumurta çatlamadan hemen önceki birlikteliklerden oluyor. Yani catladıktan sonra şansımız azalıyor. Doggy pozisyonu deneyebilirsiniz. Testere dişli Aslan pençesi ve hayıt macunu alabilirsiniz. Folik asit ve q10 takviyesi kullanabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
Evet ağustos ayında aşılama oldum , ikiz tuttu Allah herkesin evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Ayyy maşallah maşallah amin inşallah canım ne kadar sevindim adına anlatamam Rabb'im bağışlasın onları sana

ahh ne kadar haklısınız şu stresi bi halletsek.bende 1 yıllık evliyim,ilk gebeliyim kimyasal oldu maalesef.doktora gittik ağustos ayında her şeyimiz normal şubat 2023 e kadar kendiniz deneyin ondan sonra görüşelim dedi.bu ay tekrar aradım yok bana yumurta geliştirici bir şeyler söyleyin yok rahim filmi çektireyim diye.doktorum en sonunda stresle başa çıkmam gerektiğini yoksa hiç hamile kalamama söz konusu olur dedi.Kayınvalidem bu konuda çok stres ediyor beni 1 aydır maalesef yanına gitmiyorum bu yüzden.doktorum profesyonel bi yardım almamı önerdi.lütfen gerçekten stres yapmayın.BU sebepten hamile kalamayan gerçekten çokmuş

Bende hamile kalamiyorum incir ve havuç kürüne basladim yumurtalari gelistiriyo catlatiyormus ibrahim Saraçoğlu arastirin isterseniz

hamile kalabilmişsiniz çok sevindim.:) özel bir şey denediniz mi acaba yoksa sadece akışa mı bıraktınız?

Her yerde yazıyorum burada da yazacam. Amh(yumurta rezervim) 0,015'di normalde 1'in altındakilere tüp bebek öneriyorlar. İki çocuğum var muhtemelen ilkinde de 1'in altındaydı. Rahim ağzı ameliyatı olmuştum. Rahim ağzındaki yaranın doğurganlığı doğrudan etkilediği bir gerçek ve TSH hormonun 43'tü. Bütün bunlar doktorlara göre tüp bebekle bile hamile kalamıyor olmam lazımdı.
Bir ay önce ameliyat olmuş ve TSH kaynaklı 3 aydır regli olmuyordum hamile kaldığımda.
Tek formülü var. Eşiniz orgazm olurken sizin de orgazm olmanız.
Doğurganlığı kadının orgazmı doğrudan etkiliyor. Takvime bakmaksızın libidonuzun yüksek olduğu bir gün beraber orgazm olmayı deneyin bence.

2 buçuk yıl sonra aşılama ile hamile kaldım bende
Bende 2,5 yıl sonra aşılama ile hamile kaldım , aşılama düşünmezmisiniz?
aşılamayı hangi durumda yaptırdınız ben geçen ay çatlatma iğnesi aldım dr istersen aşılama yapalım ama oran veremem dedi. hsgde tüplerim açıktı sıkıntı yoktu. doğal ilişki olsun diye istemedik ama tutmadı. sadece yumurtam çatlamıyo diye aşılama istemedik acaba hatamı yapıyoruz ki bana göre gereksiz oldugunu düşündüm çünkü

Merhaba canım ben fazla bişey önermem çünkü ben kendim 3 yıldır uğraşıyorum yanı bende başka bir sıkıntı var polikistik over kilo adet düzensizliği vs.. benim merak ettiğim neden başka doktora gitmedin? Yada gittiysen onlar ne söyledi? Çok iyi doktor şart mükafat klomen verilmez toplamda 4 kez klomen kullandım asla dozunu arttırmadı doktorum çünkü yeterli zaten bu ilaçlar çok riskli anlattıklarınızı okurken burda ben sancılandım sanki tüp bebek merkezleri sadece tüp bebek yapmıyor gidip muayene olup görüşlerini almak ve sana göre bir yol cizmeleri çok daha mantıklı olur gerisi zaman kaybı Allah’ın izniyle bizde önümüzdeki seneye bu serüvenine atılcaz Allah kimsenin uğraşlarını boşa çıkarmasın

Bizdede hiçbirsey yoktu hsg de temizdi kan tahlillerim de temizdi ama olmuyordu 3 defa klomen+ çatlatma iğnesi kullandım bende ama olmadı o yüzden 4. Sefere aşılama oldum denemkten zarar gelmez bence

Sperm morfolojisi düşüktü , o sebeple aşılamaya yönlendirildim . Doktor bize de çok yüksek bir oranı olmadığını belirtmişti , 2.aşılamada sonuç aldım . Aşılama zannedilen kadar büyük bir işlem değil çatlatma iğnesini kontrollü vuruyor , eşten alınan sperm enjekte ediliyor , tercih sizin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…