2.5 AYLIK OGLUM için 41 YASIN beraber okuyalım

yumiti

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
4.161
2.714
Arkadaslar beni dua topiklerinden bilenler vardir hamileyken de hep beraber ya şafi çekmiştik oğlum doğdu ve mikrosefali diye bir hastalığı var tedavisi yok zaman bize akranlarıyla ayni olup olmayacağını gösterecek şu mübarek ramazan ayında rabbimden oğluma şifa vermesini diliyorum hep beraber dua edelim bir de yasin okursanız çok sevinirim

Başka bi ablamıza da Yasin sözüm vardı ona okucaktım henüz müsait olamadım. Üzüldüm bebeğinize sizede okurum 2 Yasin inşallah bebeğinizin adı neydi ?

Arkadaslar beni dua topiklerinden bilenler vardir hamileyken de hep beraber ya şafi çekmiştik oğlum doğdu ve mikrosefali diye bir hastalığı var tedavisi yok zaman bize akranlarıyla ayni olup olmayacağını gösterecek şu mübarek ramazan ayında rabbimden oğluma şifa vermesini diliyorum hep beraber dua edelim bir de yasin okursanız çok sevinirim
allsahım hayırlı şifa versin bebeğinize ve sisede sağlık sıat nesip etsin o yavruya bakmanız iiçin allahım şafi imiye şifa versin tüm şifa bekleyenlere hasbbin allah veniğmel vekil

Allahım şifa versin canım allah yardımcınız olsun ben şuan regliyim ama bitince 1 tane okurum inşallah

X