Doğuma Hazırlık 2.5 aylık hamileyim drm oğlun olcak dedi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
2.5 aylık hamileyim drm oğlun olcak dedi sonra şaka şaka dedi.söylemek sanırım yasak ya ondan dolayı.bahsettiğim bu doktor işnde çok uzman.anlamış olabilir diyorum şaka yapmış da olabilir diyorum ama bu önemli konuda şaka yapılmaz ki!!! ultrasyon fotosunda iki bacağının arasında pipi var gibi.tabi göbek bağı da olabilir.kaydirigubbakcemile heyecandan yanlış anlamış olabiliriz ama 20 gün sonra 13 haftalıkken söylerim dedi.ne düşündünüz?çok teşekkürler tabi herşeyin hayırlısı...:uhm:

canım sağlıklı hayırlı olsun bence cinsiyeti önemli değil..........
doğru dr . belki anlamıştır ama yanılma olmasın diye şaka demiş olabilir...
sonuçta şimdi erkek der 4 hafta sonra kız derse dr. yanılmış olur.
allah kucağına almayıda nasip etsin

bence yanilma payi oldugu icin saka saka demistir.
anlamistir belki de..ama biraz erken degil mi cinsiyeti icin?
bence sen 4 hafta sonrayi bekle kendini de erkege cok alistirma derim ben cunku 4 hafta sonra kiz derse uzulursun.......
Allah sag salim kucaina almayi nasip etsin insallah.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım. Sağlıklı olsun da kız erkek farketmezki di mi ama?

sanırım kız istiyorsun
ama genelde ilk tahminler tutuyor
erkek çocuğu hemen belli ediyor
sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin allah

benim doktorum 8 haftalıktı bebeğim bana çok hareket ettiğini görünce dediki böcük kızlar çabuk hareketlenir kız olabilir ama 3.ayda söyliycem sana dedi.
12 haftalıkken gittiğimdede öğrendimki gerçekten bir kız..:asigim:
ama cinsiyeti önemli değil önemli olan sağlığı sıhhati:a.s.:

banada erkek dedi ama bekliyorum 20 inci haftada tam belli olur sanırım dün bir bayanın 17 inci haftada kız demiş 22 inci haftada hayır bu erkek yanlışlık oldu demiş kadın bakakaldı öylece

bana 10.haftada erkek dedi ama sonra yani kesin değil ama öyle hissettim demişti , sonra 3 farklı doktora gittim hepsi erkek dedi , 29.haftamdayım şu anda hala erkek diyolar :)
yani doktorlar daha 10 haftalıkken bile görebiliyorlar cinsiyeti tabi ufaklıklar gösterirse.. erkek kız fark etmiyo yeter ki sağlıklı olsunlar..

arkadaşlar gerçekten teşekkürler.ya benim için hiç ama hiç önemli değil kız ya da erkek ama erkekler yani eşim söylemiyo ama erkek deyince çok sevindi ben de mantıki açıdan erkek istiyorum ama duygusal açıdan kız istiyorum.arkadaşlar 16-20.haftalarda öğreniyorlar nasıl öyle dr hemen dedi şaşırdım da bir sorayım dedim.inşallah herşey güzel gider de bebeği kucağıma alırım.Allah herkese nasip etsin anneliği...

onun şakası mı olur :ecrin_bebek:
sağlıklı olsun da kız erkek farketmesin dimi
Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin :nazar:

X