19 kasım çarşamba günü kağıthane levent mecidiyeköylüler buluşalım!

Biz annemle gidicez eger kimse gelmezse bile orda gezeriz biraz diyoruz yagmur yagıyor şuan yarında yagabilir tabii ama profilonun ici sıcak sonuçtaa biz gelicez bilginize

Üzülerek söylüyorum ki yarın normalde dersim olmamasına rağmen,hocamın biri inat etti ve yarına ders koydu..Çok üzgünüm gelemeyeceğim için,inşallah başka zaman görüşürüz..:a015::a015:
Çok heveslenmiştim halbuki:çok üzgünüm:

:teytey:bugün işim vardı internete giremedim biz selin34 ile beraber geleceğiz yakın oturuyormuşuz canikli ve sudeyonca da geliyor deryacık da inşallah gelir.arzuco gelemiyomuş antrenörün dersi varmış inşallah başka bi sefere tanışırız artık napalım bikaçkişi daha vardı ama yazmamışlar buraya ses seda yok nerdesiniz arkadaşlar başka kim geliyo gelicem diyenler:teytey:

aslında ben gelmek istiyorum ama kesin gelicem yada gelmicem diyemiyorum ancak yarın belli olacak
ben daha önce hiç buluşmaya gitmedim sizler büyük ihtimal telefonlaşacaksınız birbirinizi tanıyacaksınız ben gelirsem nasıl tanıyacağım bari ilk 15dk. mcdonalds ın önünden başka bi yere gitmeyin. zaten her gördüğüm kadına kadınlar kulubunden misin diye sorasım geliyor :))

slm sude yonca malesef selin34 ün bebeği hastalanmış şimdi konuştuk gelemiyor biz beraber gelecektik hay aksi..neyse ben geleceğim sizler geliyorsanız şimdi çıkıyorum internetten saatinde orda olurum ben.gelememe durumunuz olursa beni haberdar ediverin telimden. boşyere gelmiyim bende öptüm

arkadaşlar naptınız ben gelemedim ama aklım sizde kaldı. gelirmiyim gelmezmiyim derken sabah habersz misafir bastı yataktan kaldırdılar resmen... nasıl geçti anlatın yaw varsa fotoğraflara bakalım.

selin34 geçmiş olsun bebişine..

Evet yaa,ben şimdi geldim eve keşke tel. falan alsaydım sizden hala beraberseniz gelirdim:a015:

arkadaşlar buluştuk 4 kişiydik ama cok güzel gectiiii keşke gelmeyen arkadaşlarda gelebilseydiii.. yemegimizi yedik sohbet muhabbet iyiydi kahvemizi ictik daha yeni geldim eve iyiki gitmişim :)) resim cektirmedikk ama

evet buluştuk 4 kişiydik sayı az da olsa üsküdar buluşmasına göre katılım daha fazla oldu denilebilir aslında çünkü orda çok sayıda bayan sözleşmiş ama 4 kişi gelmiş bizde yarıyarıya oldu bu da bişeydir:lepi:bencede güzel geçti daha önceden tanışmış gibi samimiydi ortam muhabbet ..aslında kimse birbirini tanımıyodusırnaşık şey ben gelenlere teşekkür ediyorum gelmeyenlere de birazcık teessüf ediyorum gerçekten acil işi olanlar hariç tabi..inşallah tekrar buluşuruz kızlar:enbuyukkk:

GELEMEYENLEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRR ÇOK EĞLENDİİKKK ÇOOOOOKKK
az kişiydik yine ama keyifliydi yaaa Eterneti merdivenlerden çıkarken tanıdım aslında ama :) bi emin olayım dedim telefonla aradım ben sudeyoncayla konuşuyorum sanıyorum:roflol: meğer eternetle konuşuyormuşuuummm:roflol::roflol:laelaelaelaelae
Çok mu heyecan yaptım ne kaydirigubbakcemile2

GELEMEYENLEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRR ÇOK EĞLENDİİKKK ÇOOOOOKKK
az kişiydik yine ama keyifliydi yaaa Eterneti merdivenlerden çıkarken tanıdım aslında ama :) bi emin olayım dedim telefonla aradım ben sudeyoncayla konuşuyorum sanıyorum:roflol: meğer eternetle konuşuyormuşuuummm:roflol::roflol:laelaelaelaelae
Çok mu heyecan yaptım ne kaydirigubbakcemile2

bende gelecekler arasındaydım çokta istedim ama olmadı çünkü oğlumu doktora götürdüm.eternetede telefonda söylemiştim.eminim eğlenmişsinizdir kızlar aslında doktor ürolojiye sevk ettti o doktorda çay molasındaymış erken gelse yetişirdim size ama maleseffff hastaneden çıktığımda saat 15 30 olmuştu.çok istedim ya olmadı senağlama

bende gelecekler arasındaydım çokta istedim ama olmadı çünkü oğlumu doktora götürdüm.eternetede telefonda söylemiştim.eminim eğlenmişsinizdir kızlar aslında doktor ürolojiye sevk ettti o doktorda çay molasındaymış erken gelse yetişirdim size ama maleseffff hastaneden çıktığımda saat 15 30 olmuştu.çok istedim ya olmadı senağlama

Canın sağolsun a.s. aramızda olmanı çok isterdim ama:1hug:
Biz senin için bir daha buluşuruz şutarafagitti
Çok keyifli oluyor zaten :dance:
Umarım bebişin iyidir canım

hakikatten yaaaa neden resim çekmedik ki biiiiizzzzz:eek::smiley-cool:

ya nebilim benim daha önceden aklıma geldi aslında ama o gün unuttumsositososito bide deşifre olmak pek cazip gelmiyo bana neyse bidahaki sefere çekiniriz artık :roflol:madem herkes çekiniyo :içelim:

X