19 aylik Kızımın 9 aydır dilinde tekrarlanan yara var

Yeyya

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2021
7
3
Kızım 19 aylık ve 8 aydır dilinde kızarıklık oluyor.sonra büyüyor dilinin çeşitli yerlerinde oluyor. 4 Dr götürdüm hepsi farklı teşhis koydu. Harita dil, dil mantarı, konak vs. Yemesinde bi sıkıntı yok çok şükür ama ben bi türlü ikna olamıyorum aynı durumu yaşayan varmi lütfen cvp verin.🥺

Eklentiler

• Screenshot_20231117-223852_Gallery.jpg
    Screenshot_20231117-223852_Gallery.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 228
  • Screenshot_20231117-223836_Gallery.jpg
    Screenshot_20231117-223836_Gallery.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 143
Kızım 19 aylık ve 8 aydır dilinde kızarıklık oluyor.sonra büyüyor dilinin çeşitli yerlerinde oluyor. 4 Dr götürdüm hepsi farklı teşhis koydu. Harita dil, dil mantarı, konak vs. Yemesinde bi sıkıntı yok çok şükür ama ben bi türlü ikna olamıyorum aynı durumu yaşayan varmi lütfen cvp verin.🥺
Neyden dolayı böyle bilmiyorm ama eğer harita dilse sorunu bende ve kızımda da var. Asitli gıdalardan uzak durun koladan vs bahsetmiyorum bahsettiğim şey : mandalina, portakal, domates, erik, ananas, kivi gibi gıdalar dilini yakar canı yanar . Onun dışında bir sorununu görmedim hasta olacağı zaman grip mesela dilimiz beyazlıyor ordan anlıyorum hasta olacağını ve geçmiyor maalesef

Neyden dolayı böyle bilmiyorm ama eğer harita dilse sorunu bende ve kızımda da var. Asitli gıdalardan uzak durun koladan vs bahsetmiyorum bahsettiğim şey : mandalina, portakal, domates, erik, ananas, kivi gibi gıdalar dilini yakar canı yanar . Onun dışında bir sorununu görmedim hasta olacağı zaman grip mesela dilimiz beyazlıyor ordan anlıyorum hasta olacağını ve geçmiyor maalesef
Çok ilginçtir sanki dili deri değiştirir gibi.hasta olurken değil sürekli fotoğraf daki gibi, dili arkaya doğru iyilesiyor amaxertesi gün ucundan yeniden basliyor😔Söylediklerinizi dikkate alicam teşekkür ederim

Cok gecmis olsun. Birseylere alerjisi var mi acaba?

Anne olunca anladim sitesinde, cocuk dr kadir tugcu var. Fikirlerini cok onemsiyorum. Lutfen ona yazin.
Yıllardır takip ediyorum.

X