Göz Makyajı 19.09.2012 Kuzey Güney-Cemre'nin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hlenka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2012
72
0
$cemre.png
Selam bayanlar,
Dün akşamki bölümde Cemre'nin (Öykü Karayel) bu sahnelerdeki göz makyajına bayıldım. Ancak nasıl yapılabilir bilmiyorum.
Gerçi çok aradım belirgin bir resim ancak sadece bunu bulabildim. İzleyenleriniz varsa, dünkü bölümde, Kuzey'i alandan almaya gittiklerindeki makyajı, daha sonra ofiste de aynı makyaj vardı. Çok güzeldi. Nasıl yapabilirim, hangi renkleri kullanmam gerek? Şimdiden teşekkür ederim.

Bende çok beyendim degişik bi hava vermiş keşke söylse biri ögrensek bizde :KK43:(

$cemre.png

dün de aynı makyaj vardı :)
gerçekten kimse nasıl yapılır söyleyemez mi? :KK43:

kızlar aynen ben de bu makyajı çok ama çok beğendim.gözleri de renkli olduğu için ayrı bi hoş olmuş.çok aradım ve bu videoyu buldum umarım işinize yarar :)
Kuzey Güney Cemre Yeni Sezon Makyajı - YouTube

Kıza bak yaaa :KK1: Fondotensiz yüzü cok kırmızı fondoteni sürdü nasıl pürüzsüz oldu.. Normalde fondotenli yüzü sevmiyorum bazı insanlar güzel kullanamıyor..
Bu kızın yüzünü aydınlattı resmen... bende kızın kullandıklarının hic biri yok zaten fondoten de hic sürmedim....

Cemre'nin makyajı biraz da Bihter makyajına benziyor.. Ben kendime göre bu makyajı nasıl yapıyorum anlatayım kolayca ve az malzemeyle :KK1:
Öncelikle suratıma göz kapakları da dahil yüz kremi uyguluyorum. Ondan sonra siyah göz kalemini hafif bir sekilde sürüp göz kapaklarıma dagıtıyorum far niyetine :KK17: Daha sonrasında eyeliner uyguluyorum üst kirpik ve alt kirpikler baslangıcına... Sonra da rimel bitti bu kadar :KK1::KK1::KK1::KK1: Tabi bu kız kadar güzel oluyormu tabi ki hayır.. Ama daha kolay oldugu kesin..
He sunu da söylim ben kaşlarımı normal kursun kalemle dolduruyorum :KK9: Kaslarımın altına da beyaz far uyguluyorum aydınlatması için..

Bana belki güldünüz simdi ama napayim ya makyaj malzemelerine o kadar para harcamayı sevmiyorum böyle idare ediyorum yani. :KK9::KK9:

Kızın videolarını takipteyim artık.

Son düzenleme:
Kıza bak yaaa :KK1: Fondotensiz yüzü cok kırmızı fondoteni sürdü nasıl pürüzsüz oldu.. Normalde fondotenli yüzü sevmiyorum bazı insanlar güzel kullanamıyor..
Bu kızın yüzünü aydınlattı resmen... bende kızın kullandıklarının hic biri yok zaten fondoten de hic sürmedim....

Cemre'nin makyajı biraz da Bihter makyajına benziyor.. Ben kendime göre bu makyajı nasıl yapıyorum anlatayım kolayca ve az malzemeyle :KK1:
Öncelikle suratıma göz kapakları da dahil yüz kremi uyguluyorum. Ondan sonra siyah göz kalemini hafif bir sekilde sürüp göz kapaklarıma dagıtıyorum far niyetine :KK17: Daha sonrasında eyeliner uyguluyorum üst kirpik ve alt kirpikler baslangıcına... Sonra da rimel bitti bu kadar :KK1::KK1::KK1::KK1: Tabi bu kız kadar güzel oluyormu tabi ki hayır.. Ama daha kolay oldugu kesin..
He sunu da söylim ben kaşlarımı normal kursun kalemle dolduruyorum :KK9: Kaslarımın altına da beyaz far uyguluyorum aydınlatması için..

Bana belki güldünüz simdi ama napayim ya makyaj malzemelerine o kadar para harcamayı sevmiyorum böyle idare ediyorum yani. :KK9::KK9:

Kızın videolarını takipteyim artık.

kız kurşun kalemle nasıl dolduruyorsun kaşlarınııı :KK53: :KK1:
aslında makyaj malzemesine o kadar çok para harcamamak gayet normal , aslında daha bile iyi demekki ihtiyaç duymuyosun,anlattığına görede hafif güzel bir makyaj yapıyorsun, doğallık her zaman iyidir boşver :) :KK16: