18 aylik kizimin vucudunda cikan kabarciklar ne olabilir?

Perilice88

Elhamdülillah 🤲
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2022
62
35
36
IMG-20240725-WA0004.jpg
IMG-20240725-WA0006.jpg

Merhaba hanimlar. Kizim onumuzdeki ayin 3 unde 18 aylik olacak.vucudunda daha onceden isilik benzeri kabarciklar cikmisti .. bu kabarciklar daha sonra fazlalasmaya baslayinca cocuk acile goturdum 3 gun once. Doktor bunun alerji oldugunu ve bana vucuduna surmem icin stilex merhem ve damla seklinde vermem icin zyrtec damla verdi sabah aksam kullandim dedigi sekilde. Fakat gecmesini beklerken bu seferde kizimda vucudundaki kabarciklar dahada siskin hale gelmeye basladi ve bugun sabahta elinin ic tarafinda parmaginin ic kisminda kabarcik farkettim. Su dolu gibi ama cok sert. Yarin saglik ocagindan randevu aldim hemen ama sizede sormak istedim basina bu sekilde gelen varmi acaba. Herhangi bi sekilde atesi yok halsizligide yok. Lutfen ayni durumu daha onceden yasayan varsa deneyimleriniz hakkinda bilgi verebilirmisini, simdiden tsk ediyorum

Kimse yokmuuu basina gelen arkadaslarrrrr hic kimse bisi yazmamis :KK43:
Benimde oğlumda o sizin kızın bacagindaki kimi olmuşdu iki bacagida bizdə alerji ilaci ve məlhəm kullandık doktor ya alerji yada çok sicakdandir dedi .Amma sizin çocuğun əlindəki gibi su kabarcigi gib diyildi daha çok bacagindakı gibiydi .Bizde o dönem kabizlikda vardı doktor ondanda ola bilecegini söyledi .Siz yinede doktora görunun .

Benimde oğlumda o sizin kızın bacagindaki kimi olmuşdu iki bacagida bizdə alerji ilaci ve məlhəm kullandık doktor ya alerji yada çok sicakdandir dedi .Amma sizin çocuğun əlindəki gibi su kabarcigi gib diyildi daha çok bacagindakı gibiydi .Bizde o dönem kabizlikda vardı doktor ondanda ola bilecegini söyledi .Siz yinede doktora görunun .
Tsk ederim cevapladiginiz icin. Evet doktora goturdum bugun banada aynisini dedi sicaktan olabiliyormus. Merhem yazdi onu kullaniyorum ayni sekilde alerji icin damla kullaniyorum. Eger gecmezse tekrardan baska bir cocuk alerji doktoruna goturecegim bende hayirlisi insallah

X