18 ay sonra nihayet hamile miyim????

krizalit

beklemede...
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
1.533
1
46
Arkadaşlar, bugün tam üç adet kaset test yaptım üçü de pozitif, dayanamadım kanda Beta Hcg baktırdım 1013 ben şimdi hamile miyim??? İnanamıyorum 7 yıllık evliyim ve neredeyse toplam 2 yıl uğraştım ve eşimn askerden gelmesine bir gün kala bunu öğrendim, ama şimdi beni yeni dertler sardı...ben kalp atışını duymadan keseyi görmeden hamileyim diyemiyecek miyim?

tebrıkler canım hamılesınnn.ınanması cok zor ama hamılesın.hemen doktoruna gıt ve bebısını kesecıgını gor canım.
tekrar tebrıkler....

inşallah herşey gönlünce olur anladığım kadarıyla baya beklemişsin ne güzel Allah yüzünü güldürmüş , darısı başımıza.

çok saolun arkadaşlar, yaşadıklarım zordu ama aşılıyormuş buradan okuduğum her hamile haberi beni hem mutlu ederdi hem de acıtırdı ve bugüne hiç ulaşamayacağım zannederdim bakınız halen emin değilim...Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın

ayy canımmmmmmmmmmmm cooook tebrik ederim....

eşine hemen söyle ... ne güzel ne mutlu birgün....
istersen ailene daha sonra söyle... ben olsam dayanamazdım...

cok tebrik ederim 18 ay bekledin ve doğal yoldan geldi öylemi
? mucize gibi....
darısı başımıza... guzel haberlerini de verr...

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına alamyıda nasip etsin söylediğin değere göre keseyi görmen lazım bence bir doktora git hemen

kıslar çok saolun, darısı tüm isteyenlere inşallah, dua edin de bir aksilik çıkmasın çok uzun süredir bekliyorum fasülyemi:)))

X