17. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : Doğa Hayvanları Foto Yarışması

Elde var bir hayvan fotosu ama sormayın çok tatlı bir şey:)))sositososito

Hadi bakalım duyuru süresi devam ediyor..yerimseniben

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evcil olmayan her türlü hayvanların çekimi ile yarışmaya katılabilirsiniz..

Örneğin,kuş,güvercin,at,böcek,salyangoz,kedi,köpek,martı,balık vs vs..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Adrese göndermeyi başaramayan arkadaşlarım siteden özel mesajla ulaştırabilirler fotoyu..

Son düzenleme:
Uzmancım resim ulaştımı acaba merak içindeyim çok güzel bi yarışma olucak eminim herkese başarılar.

Yarışma kategorisi : Doğa Hayvanları Foto Yarışması

Not: Doğada ki tüm hayvanların fotosu yarışmaya dahildir..Sadece evcil,evde beslediğimiz hayvanlar dışında çekim yapacağınız hayvan fotoları ile yarışmaya katılabilirsiniz..

Daha anlaşılır olması için konu başlığını bu yönde düzeltme yaptım..

Bir aday bir foto ile yarışmaya katılacaktır..
Fotoyu adrese yollaerken lütfen site içi kullanıcı adınızı eklemeyi unutmayınız..

Foto için adres yarisma@kadinlarkulubu.com

Yada site içi özel mesajlada alabilirim çalışmalarınızı..

Fotolar kendi çekiminiz olmalı,netten alıntı foto ile yarışmaya katışımı kabul etmiyoruz..

Kolay gelsin..

Bir sorum var. Foto da sadece hayvan resmi mi olacak. Yani örneğin birinin kucağında oturan bir hayvan yada ne bilim öle bi foto kabul ediliyor mu.
Bilmem sorabildim mi?

Bir sorum var. Foto da sadece hayvan resmi mi olacak. Yani örneğin birinin kucağında oturan bir hayvan yada ne bilim öle bi foto kabul ediliyor mu.
Bilmem sorabildim mi?

Amaç sadece hayvan fotosu canım..Yani şayet bahsettiğin evcil hayvan değilse,ev ortamında bir kedinin,köpeğin kucakta çekilmiş fotosu değilse neden olmasın..

Misal sokakta başı okşanan bir hayvan fotosu yakalamışsan yada benzeri bir kare,olabilir tabi ki..

Dediğim gibi doğada ki tüm hayvanlar yarışmamız için materyaldir..yerimseniben

butun gun hayvanların pesınde ıdım
cekdıkce begenmedım gıttı ya cok zor ama yapıcam yarında
asagıdakı ormana ınıcem bısıler bulurum belkı
kaydirigubbakcemile3
bu yarısma benım ıcın guzel oldu teşekkurler uzman
bunlarıda senın ıcın kopardım bahceden a.s.a.s.a.s.a.s.a.s

internetten alınma bir resim olmadığını nereden anlayacaksınızz aklıma ilk gelen bu olduu ne kadar hin düşünüyorum deilmi???CADIARZU

internetten alınma bir resim olmadığını nereden anlayacaksınızz aklıma ilk gelen bu olduu ne kadar hin düşünüyorum deilmi???CADIARZU

Kazen anlar canım sorun değil...Bu ilk yarışmamız değil,bu konuda deneyimliyiz..yerimseniben

seni cakallll :)))
bende netten bakinayim güzel bir foto :roflol:
almanca aratirim gögüla bilemezsiniz dermisimm..

saka bi yana daha önce cektigim bir hayvan resmi buldum arsivimde.
ama hic sansim yok bunu biliorum...
bellki renk olsun diye yinede yollayabilürüm.

bende yarişmaya katılmak istıyorum ama resim yollamayı başaramaadım yardım edersenız çok sevınırım teşekkürler

bende yarişmaya katılmak istıyorum ama resim yollamayı başaramaadım yardım edersenız çok sevınırım teşekkürler

Tamam canım şimdi verdiğim linki incele öncelikle..Orda fotonun adrese nasıl mail atıldığı anlatılmaktadır..(A Planı)

http://www.kadinlarkulubu.com/yarisma-duyurulari/117475-fotografi-adrese-nasil-gondeririz.html

Onu başaramazsan site içinde özel mesajla gönderebilirsin..(B Planı)

Bunu da yapamazsan ki artık yazacağım C Planı oluyor:)) Msn adresinden almak sureti ile yardımcı olabilirim..

Kolay gelsin..a.s

ben mail attım acaba eliinize ulastımı zemuszemus

Bilemiyorum mail adresinde nick(kullanıcı adı) belirtilmemiş foto var..Ben maille irtibata geçtim sizle teğet etmek için..Cevaplarsanız sevinirim maili..yerimseniben

fotolar bize ait fotolar olacak degil mi ?

Evet Zepp'im her zamanki gibi kendi çekim fotolarımızla katılım olacak..Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…