17 mm kese var fakat bebek yok!

bahar-bahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
81
19
Son adet tarihim 9 Ağustos. Sat a göre 7+2 hamileyim. Dün doktor kontrolünde kese 17 mm olmuştu. Karından ve vajinal ultrasonda bebek de yolksacta görünmedi. Bir hafta daha bekleyip tekrar bakalım dedi. Geç döllenme olabilir ama umutlu değiliz dedi. Bu şekilde bir süreç yaşayıp bebeği görenler var mı aramizda.

Boş gebelik olabilir canım
1 hafta sonra doktorun dediği gibi tekrar bi muayene ol kesin belli olur canım geç döllenme de olabilir

Umarım sonucu güzel olur ama ben de boş gebelik yaşadım bu haftalarda görmemiz gerekirdi demişti doktorumuz 1 hafta daha bekletildim 8. Haftada da bişey değişmedi ne yazıkki.

Betaniz nasildi ? Birde yerleşme kanaması vs gördünüz mü ? Hamilelik belirtileri nelerdi ?
Umarım hayırlı haberler alırsınız

Betaniz nasildi ? Birde yerleşme kanaması vs gördünüz mü ? Hamilelik belirtileri nelerdi ?
Umarım hayırlı haberler alırsınız
Beta ilk 115 ile öğrendim. Herhangi bir kanamam olmadı. Herhangi bir belirti de yaşamadım açıkçası. 2 kaybım var onlarda da mide bulantısı göğüs ağrısı gibi şeyler yaşamadım. Test yaptım pozitf çıktı o şekilde öğrendim. İnşallah teşekkür ederim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…