17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

:)) masummasal ben senı bekar sandım ılk ha goz koymustum amma sonera bıde ne duyım boyu kadar bebsı var hatunun yevrımmm cıtır muybarek:))

:nazar: canım bıkere bne ona taa cevahırden goz koymustum :nazar:=

esse canım benim yaa çok teşekkür ederim,inan bende seni çok beğendim,hatta ben taaa seni cevahirde beğenmiştim :dilcikar: çok şeker bi yüzün var ve çok tatlı gülüyosun a.s.

sgl cnm o senın guzel gormen:)) ay cok sevındırık oldum:)):sm_cool:

slm şekeyler naber... Hani fotolar, foto kar nerde??

:nazar: karı kacırdı mresımlerı at tepti

caldım bıleeeeeeeeeeeee zuhahah ılac atıcam kolana kanalda bana erkek dıyorlardı ya dıyenler gelsın baksınlar fotolara

ana aramızda agır sapık varmıs haberımız yokmuss:1shok:

ayh yorulmuşum :)

oo corel h.gg yorgunlukmu ben bırazdan kosu bandımla askın tepelerıne cıkcam:KK43::Saruboceq:

herks yorulmuş ya............ama gerçekten çok sıcaktı..........esse hanı resımler canım...........

bak corelcım senı çekmışler gızlıce gordun mu..........resımlerı gorunce ıyı olacak kar guzel pozlar verdı...........bakalım onlara.............

son çekildiklerimizde süper
:)
bendekiler az eklerimde ..
buraya mı başka eklicez yeni topic mi açıcaz?

yimemi yidim :)
es se durmak yok devam :)

kız varya 5 ay antalyada benım gıbı ol gel dıcem gorursun kurdan gıbı yerım senı bıde kılo vercme dıyo ya dett :eek:klava:

herks yorulmuş ya............ama gerçekten çok sıcaktı..........esse hanı resımler canım...........

resımler ınternete kotu aletlerıme emel olarak uctu hepınız elıme dustunuz :nazar:

Resımelrrrr nerde len caldılar bak ıcnde benım resumlerım var tabı buldular guzle gacıyı atmıler resımelrı :))

kar uctu kacrııdm onu sızlerı varya yıcem tek tek benımsınız artık hhehehe

yenı topıkk acıyoruz cnm kar gelsın resımlerı oraay yerlestırcez ben sohbet odasında yenı topık acıyorum orda g-sohbet ıcn gorusurz

işde geldım azs abır kızlar eve gırdım sımdı makınamı az şarj edım reımlerı yayınlıycam:)

bısey dıycem ama gulmek yok ben sızın hepınızn nıkleırnı unutum ya:))))))) ısmlerde cabası hahaha balık hafızalıyımda ınsallah benı tıkınırken cekmedınız yaa rezıll olurum haa:KK43:

hadın bakam resım eklıycek guzeller sızı msn alam yavaş yavaşşş:)

X