17 mart dogum yapanlar kac kısıyız

Evet bende o güzel günde doğurdum oğlumu sezeryanla onunla hayat çok güzel geçiyor 5 ayımızın dolduğu gün bir hafta önce diş çıkardı 4 ay biterken bronşit olduk baya çile çektik atlattık çok şükür maşşallah uslu bi bebek oldu gazdan çok çekmiştik bitti gibi artık ek öğünlere başladık sütüm yetmeyince mama veriyorum azıcık meyve püresi pirinç unu yoğurda başladık hastalanınca 8 kilodan 7500 e düştü botu 70 cm var sanırım öptüm bebeklerinisi :içelim:

bende sezaryanla dogum yaptım masallahsızın kılonuz ıyıymıs benımkı daha yenı 7 500oldu ek gıda olarak neler verıyosun

tşk ederim ben ek gıdaya geçeli 15 gün oldu şeftali ve elma püresiyle başladım daha sora bebelac yeni meyvelerden mama yapıp verdim bu hafta sebze çorbası yaptım 1 patates 1 havuç bir kaşık pirinçle püre yaptım sevdi yedi 2 gün öncede kahvaltıya başladık formul mamaya peynir recel pekmez bisküvi kattım onuda sevdi yoğurduda azıcık pudra şekeriyle tatlandırıyorum ama çok az arada formul mama anne sütü böyle karşık gidiyoruz

Son düzenleyen: Moderatör:
selam arkadaslar bende 17 martta dogum yaptım normal dogum,efecım 6.ayından 9 gun aldı...suanda 8.700 gr oldu.boyu da 76 cm.ek gıda ya bu hafta basladım anne sutune devam edıyorum...corbayla basladık ilk olarak,,,1 patates 1 tane havuç,1 cay kasıgı pirinç,1 tatlı kaşıgı yag,3 su bardagı su koyuyorum ve kaynatıyorum...1 hafta bunu verıcem sonra kahvaltıya baslıcaz arkasında da yogurt ve meyve takıp edıcek bunları her hafta verdıkten sonra artık hepsını ogun olarak vermeye baslıcaz....bana hep aynıymıs gıbı gelıyo ama buyuyolar artık can ozum....sız nasıl yapıyosunuz

Bende sizin gibi bu gunde dogum yaptim. Tabiki benimkinin daha 2 haftasi vardi ama sabirsiz bekleyemedi. Benimki suni sanci ile oldu. Oglum 2 kilo 700 gram falan dogmustu ama 3 haftanin icinde 4 kilo gecmisti cok cabuk kilo aliyor ya. Daha yeni bende meyve sebze ezmesi falan veriyorum valla ne versem yiyor Yarin kontrolu var o zaman soylicekler bakalim neler yiyebileceni. Allah saglik versin bebislerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…