17/01/2009 Hoşbulduk

merhabalar ben sevimli22 aranıza yeni katıldım.aslında netten siteyi takip ediyordum ama biraz acemiyim .teknolojiyle pek aram iyi değil.lütfen hata yaparsam bana yardımcı olun .herkese selam:teytey::teytey::teytey:

mrb.arkadaşlar artık bende varım,33 yaşında 1 çocuk annesiyim,bursada yaşıyorum keyifli paylaşımlarda bulunuruz umarıma.s.

anam taze piliç dolu burası.............:dance:

"hepiniz hoşgeldiniz" kızlar..............hihoyyyt

iyi paylaşım ve eğlenceler.................a.s.

Merhabalar ben Zonguldak'tan katılıyorum ,cilt lekeleri için çüzüm ararken bu siteyede gözattım hoşuma gitti .Özellikle seviyeli olması nedeniyle üye oldum.Umarım yararlı bilgieri paylaşabiliriz.keninizi sevin.
:CüvCüv:

merhaba arkadaşlar umarım birbirimize bi çok konuda yardımcı olabiliriz...

Merhaba arkadaslar bende siteyi uzun süre takip ettikten sonra üye oldum sonunda, kismet bugüneymis. :)

25 yasindayim, yurtdisinda yasiyorum, nisanliyim, sevdigim benden cok uzaklarda Türkiye'de malesef :KK43: kismetse nikahimiz bir ay sonra dügünümüzde Allah nasip ederse Ekim 2009'da olacak.

Güzel vakit gecirecegimizden eminim ve hemen foruma paylasimci yönümü göstermek üzere daliyorum :roflol:

bugün aramıza katılan güzel bayanlar...
hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...

arkadaslar bende avusturyadan katiliyorum yeniyim malesef faha fazla bilgim yok katilim icin o yüzden yardimci olursaniz sevinirim
:emir_bebek::emir_bebek:

hoşbuldm arkadaşlar.tesadüfen buldum ve hemen üye oldum.çok güzel bi site.gerçekten öğreneceğim çok şey var

hosbuldum :) ben de bugun katıldım aranıza.. arkadasımın tavsıyesıyle uye oldum ve cok da mutlu oldum :) :)

X