164 boy ve 50 kilo çok mu zayıf sizce?

Benim belimi tutup, ah belin kirilacak derlerdi :) Çocuk doğurdum, 30 kg aldim hamilelikte suan yine belim kum saati gibi ve 1 tane catlagim yok. Kilonun kıymetini bil, yağ tasiyip napacaksin. Bol bol spor yap

Bende hemen hemen aynıyım .
Ama zayıfım diyorum kendime 3,4 kilo alsam daha çok yakışır bana .

Yıl olmuş 2023 hala insanlara çok zayifsin çok kilolusun diyen mi var OMG

Zayıf olsan zayıfsın diyorlarkilo alsan şişmiş diyorlar orta kıvam herkese göre değişen bişey o yüzden kendini nasıl görmek istiyorsan onda kal bu takıntıyı bende cok yapıyordum bir ara

İnsanların karşısındakini düşünmeden hunharca laf söylemesine çok sinirleniyorum. Ben de 170 boyunda 52 kilo bir kadınım. İstediğimi yiyorum fazlasıyla. Ama tiroid hastalığım var ondan mıdır metabolizma mıdır kilo almıyorum. Çok çabuk veririm hatta. Görüştüğümüzde bana da hasta mısın ay sana ne oldu dediklerinde deliriyorum. Böyle insanlarla yani bana negatif yükleyenlerle görüşmek istemiyorum. İnsanların dış görünüşüne laf etmemeyi ne zaman öğreneceğiz acaba. Ben böyle mutluyum başkası balık etli mutludur. İnsanları bir rahat bırakalım artık.

178 boy 60 kilo biri olarak çok iyi anlıyorum. Aslında indeksim tam zayıf yada kilolu değilim sağlıklı kilomdayım ama insanlar sürekli uçacaksın bilmem ne bu tarz şeyler söyler çocukluktan beri. Boyunuz ve kilonuzda gayet normal ama ince kemikli olabilirsiniz o biraz daha zayıf gösteriyor. İnsanları takmayın. Çocukluktan beri bu konuyla ilgili zorbalığa uğruyorum. Sürekli zürafa, çita, fasulye sırığı bilmem ne. Boşverin gerçekten. Siz kendinizi güzel buluyorsanız. İnsanların dediklerini takmayın. Ben artık olumsuz yorumları duymuyorum olumluları duyuyorum. Sizde öyle yapın

ya benim kendimle veya fiziğimle bir derdimde yoktu ama onlarca insandan bu sözleri duyunca gerçekten ne kadar kendimi beğensem de modum düşüyor hastalığınız var mı ne demek ya rüzgarda uçacaksın yok cebine taş koy neler neler bu kadarı zorbalık bence

Zayıf olsan zayıfsın diyorlarkilo alsan şişmiş diyorlar orta kıvam herkese göre değişen bişey o yüzden kendini nasıl görmek istiyorsan onda kal bu takıntıyı bende cok yapıyordum bir ara
Valla tüm zorbalıklar zayıfların yüzüne karşı yapılıyor ben hiç kilolu birinin yüzüne karşı çok kilolusun dediklerini duymadım genelde onların arkasından deniyor ama biz zayıflara iskeletor,rüzgarda uçacaksın,yemek yemiyor musun vb neler neler duyuyoruz yüzümüze karşı zorbalık var

Sanırım kemiklerim ince olabilir benle aynı boyda aynı kiloda olan bir tanıdığım benden daha yapılı duruyor mesela

İnsanların dediklerine bakma ben bir aralar öyleydim sonradan kilo aldım su an 58 kiloyum kilo alınırda verilirde ama bence kötü değil mesela ben 50 kilo halimi daha cok seviyor beğeniyordum boyumuz aynı bu arada
Nasıl kilo aldın taktik ver 55 olmak istiyorum ben de

Boyum 1,68 m, kilom 48. Zarif ve ince duruyorum, bana yakışıyor kuğu gibi hissediyorum ve hâlimden memnunum. İnsanların hepsini memnun edemezsiniz ki, öyle bir misyonunuz da yok; ağzı olan konuşuyor. Siz memnunsanız, gerisi teferruat.

1.62 boya 49 kiloyum çok zayıf da değilim siz de o kadar zayıf değilsiniz 36 maksimum 34 beden. Gizliden zayıf olmakla övünenlerden değilseniz milletin lafını çok takıyorsunuz demektir

167 45 kiloyum fiziğimi de gayet seviyorum kimsenin lafını önemsemeyin.
Mesela benim tek derdim aç gezmek midem hicbirşey almıyor bunu sorun ediyorum sağlıklı beslendigim dönemler daha rahatım az birşey alsam bana iyi gelir. en son gebelikte 54 kiloyu görmüştüm bence gayet ideal sizin kilonuz.

Kendinizi nasıl iyi ve sağlıklı hissediyorsanız öyle güzelsiniz. Benim de sizin kg boyunuzda arkadaşım var manken gibi valla bayılıyorum. Kendinizi hiç strese sokmayın . Size böyle şeyler söyleyenlere siz de “ben ideal kgdayım ne yapıcam vücudumda yağ taşıyıp” falan deyin bozun onları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…