16.haftada Karnınız belli oldu mu ?

zorbirsoru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
10
1
30
Kızlar 16 haftalık hamileyim bebeğim malesef ki hala cinsiyetini göstermiyor anlamadım iki çocuğumuda o kadar erken öğrendim ki bu tamamen farklı sağlıklı olsun da gerçi.. soruma geçeyim bu hafta da olup benim gibi karnı biraz fazla büyümüş olan var mı acaba benim bayağı belli oluyor artık acaba çok mu erken büyüdü diyorum kendi kendime

Mrb bizde 14+6yiz karnimiz buyumeye basladi 13 haftalikken dra gittimde vajinadan muayne etti kesin kiz dedi ama emin olamiyorum sonradan cinsiyeti degisen cok oluyo bu arada 3 4 gundur hafif hafif hareketlerini hissetmeye basladim siz hissediyormusunuz oglumdada 17 haftalikken baslamistim hissetmeye

kizlar genelde geç gosterir derler erkek bebekler hemen gosteriyor diye biliyorum allah gonlune gore versin

Vücuda göre değişir bende 18deyim. Hamile kalmadan önce de göbeğim vardı hamilelik göbeği mi normal göbeğim mi anlamıyorum ama hamilelik göbeği diyorum bebişim o diyorum geçiyorum ahhaa

Vücuda göre değişir bende 18deyim. Hamile kalmadan önce de göbeğim vardı hamilelik göbeği mi normal göbeğim mi anlamıyorum ama hamilelik göbeği diyorum bebişim o diyorum geçiyorum ahhaa
Evet vücuda göre değişir katılıyorum ama benim çok ufak göbeğim vardı ilk 3 ay da o kadar bişey yiyemedim ki çok zor geçti kilo göbeği olmadığına da eminim

Evet vücuda göre değişir katılıyorum ama benim çok ufak göbeğim vardı ilk 3 ay da o kadar bişey yiyemedim ki çok zor geçti kilo göbeği olmadığına da eminim
Zaten o göbeğin hepsi bebek değil. Vücut çok değişik bir sistem. Bebek orada büyüyeceği için göbek bölgesini yağlandırıyor. O yüzden de çıkıyor. Aman çıksın kız kadınların göbeğinden rahatız olmadığı ve hoşuna gititği tek evre olabilir belki de belli oldukça mutlu oluyorum ben

Ayyy sağlıkla gelsin kuzucuklar malesef ben hissetmiyorum yani bağırsak hareketleri olabilir diye emin olamiyorum

Çok haklısın gerçekten mutluluk veriyor bana ama herkes bır yorum yapıyor saçma sapan çok erken değil mi ay o kilo göbeğidir doğumdan sonra da gitmez falan filan işte

Çok haklısın gerçekten mutluluk veriyor bana ama herkes bır yorum yapıyor saçma sapan çok erken değil mi ay o kilo göbeğidir doğumdan sonra da gitmez falan filan işte
Öf onlar mı verecekmiş kiloyu gitmezse gitmesin içinde insan büyüyor mucizevi bir şey yeni bir birey katılacak dünyanıza kilo en önemsiz şey. Ayrıca kilodur bu verilir alınır. İnsan tek düze bir varlık değil bazı dönemler kilosu olur bazı dönemler zayıf olur her şey insan için. Kimseyi takmayın

İlk gebeliğimde 6. Aydan sonra hamile gibi olduğum belli oldu karnım şişti filan birde ilk hamileliğim diye her şeyi yedim .

Şimdi ise dikkat etmeye çalışıyorum 31 haftada 4.5 kilo aldım çok mu bilmiyorum ama göbeğim aşırı şişti her an doğuracak gibi duruyorum

Kızlar bu bizim 15.hafta ultrason görüntümüz cinsiyet tahmini olan var mı

Eklentiler

• 17249447744098467431924696504795.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…