16 aylık bebeğim kendini yaktı

hacininannesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
199
128
25
Kızlar acil yardım eder misiniz ? Bebeğim 16 aylık bugün kolunu kaynar sütün içine koydu . Doktora götürdüm ama daha erken iyileşmesi için ve iz bırakmayacak şekilde ne yapabilirim. Bilgisi olan yazabilir mi lütfen ?

Kız o iş nasıl oldu Allah aşkına
Geçmiş olsun

Geçmiş olsun. Bende o aylardayken kızartma tavasını yere bırakan fitnegül yengem yüzünden yanmışım. Ayağımda hala izi var, kantaron falan sürmüşler fotoğraflarım var sargılı pansumanlı ama ben büyüdükçe yara küçülse de geçmedi, umarım süt yanığı yağ gibi değildir

Geçmiş olsun. Su evrede doktorun verdikleri hariç birsey kullanmayın. Deri onarılmaya başlayınca kantaron sürersiniz.

Yaraya çok temiz bakım yapmalısınız , mikrop kapmamalı enfekte olmamalı , doktorun verdiği kremleri mutlaka düzenli uygulayın , güneşten koruyun . Yara kapanıp cilt dokusu oluşmaya başlayınca iz kalmaması için yine güneşten koruyun, doktorunuza danışarak yine hücre yenileyici kremler ve aromaterapiden faydalanabilirsiniz. Geçmiş olsun .

anestol+silverdin karıştır sür hiç kuru bırakma bebekken yüzüme gelen kahve yanığının hiç lekesi izi yok

16 aylık bebek kaynar sütü nasıl buldu da erişti?
Doktorun verdiği şeyler dışında bir şey kullanmayın, enfeksiyon kaptırırsınız kendi başınıza iş yapmayın.

Of 16 aylık bebiş o süte nasıl ulaştı? Ya ben yemek yaparken mutfağın kapısını kilitliyorum çocukları asla mutfağa koymuyorum diye takıntılı oluyorum. Çok üzüldüm
Suya tuttunuz mu hemen?

Öğretmenimizin üstüne çay dokulmustu Manisa'dan bir karisim getirtti 1haftada iz kalmadan iyileşti nerden almış ogreneyim yazayım size.

Çok geçmiş olsun. Doktorun söylediğine uyun ve hep kremli olsun yanık bölge. Yetişkin olsa kesinlikle domuz yağı tavsiye ederdim ama bebek daha doktordan şaşmayın. Çok üzüldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…