Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 16/17 yaşındayken bedeniniz yine aynı mıydı sonradan mı büyüdü ?

pembebocek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
167
3
meraba ablalarım, ben 17 yasındayım 70B bedenim,çok küçükmüs gibi geliyo bana :18:daha büyür mü yksa böyle kalır mı
bitkisel çözümler mi bulmalıyım fiziki gelişme olur mu yardım ederseniz çok sevirinim.

cnm merhaba oncelıkle
bence henuz erken bırseyler denemek ıcın en az 20 yasına gelmeyı bekle bence henuz oturmamıstır vucud yapın
tabı bu ılk ne zaman adet oldugunla da ılgılı bı durum
ben 16 17 yasındayken de aynıydı ölçüm hiç değişmedi hatta zayıfladıgım ıcın kuculdu bıle dıyebılırım malum ergenlık kılolarını atınca

ben şuanda 20 yaşındayım ergenlikte kilo alımı olmadı bende tatlım şuanda 80b kullanıyorum ölcümden gayette memnunum son 2 senede büyüme oldu bende.Bide ben banyo sonrası ara ara göğüslerime dairesel hareketlerle 20 dk filan mesaj yapıyordum.Forumda göğüs ölcüsünü büyütmek için bisürü tarif var mesela nar yemek ama çekirdeği ile birlikte :KK14:

birsürü yöntem var ama aklım karıstı ya.14 yasındayım yarım atlet giyiyorum hala yok göğüslerim:2: bklemelimiyim yoksa bişeyler yapsammı

ben şuanda 20 yaşındayım ergenlikte kilo alımı olmadı bende tatlım şuanda 80b kullanıyorum ölcümden gayette memnunum son 2 senede büyüme oldu bende.Bide ben banyo sonrası ara ara göğüslerime dairesel hareketlerle 20 dk filan mesaj yapıyordum.Forumda göğüs ölcüsünü büyütmek için bisürü tarif var mesela nar yemek ama çekirdeği ile birlikte :KK14:
forumdan okumustum bende ısırgan otunu hep içiyodum hemde msaja yaparken ısırgan otunun kaynatılmışıyla masaj yapıyodum fark oldu birazcık ama ben maymun iştahlıyımdır,
sıkıldım bıraktım yapmıyorum artık :18:

birsürü yöntem var ama aklım karıstı ya.14 yasındayım yarım atlet giyiyorum hala yok göğüslerim:2: bklemelimiyim yoksa bişeyler yapsammı
bnce çok erken üzülmen için ama tabi bende pek bilemiyorum

valla ben 17 yasındayım bende meme denen bisi yok ilk ergenliğe girdiğimde daha dolgun ve güzeldi simdi yok öle bisi D: dahada büyümüz silikon zamanı yaklasıyo inceden..

Vallahi tahta gibiydim o yaşlarda sonra kansere yakalandım kemoterapi kocaman yaptı göğüslerimi tek faydası o oldu bana:):)

meraba ablalarım, ben 17 yasındayım 70B bedenim,çok küçükmüs gibi geliyo bana :18:daha büyür mü yksa böyle kalır mı
bitkisel çözümler mi bulmalıyım fiziki gelişme olur mu yardım ederseniz çok sevirinim.

selam tatlım ben 21 yaşındayım. senin yaşındayken çok zayıftım ve benim de gögüslerim yoktu. ama sonradan biraz büyüdüler, hala da çabalarım devam ediyo, büyütücem onları :KK70: sen de yılma, moralini bozma.

büyütme yöntemi olarak
doğum kontrol hapı (polikistik overcıyım)
masaj (en etkili yöntem, soğuk suyla dairesel masajlar)
üzüm çekirdeği

saolun kızlar çok oldu geçeli çok şükür ama gerçekten ciddi derecede büyüdüler doktorlarda dedi ama büyüme yapar diye benimle tedavi gören kız arkdasşalrımında maşallahı var yani:)

Şimdiki aklım 16-17 yaşımda olsaydı keşke bol bol spor yapar sütü balı eksik etmezdim... Bunları yapsaydım bunalımdan bunalıma koşmak yerine 1.80 boy 90-60-90 ölçülerim olurdu :)

meraba ablalarım, ben 17 yasındayım 70b bedenim,çok küçükmüs gibi geliyo bana :18:daha büyür mü yksa böyle kalır mı

canım benim benim ergenliğe ilk girdiğim zamanlar 70b kadar bile yoktu desem yeri.şimdi 80b civarında üzülme gelişir seninde

selam tatlım ben 21 yaşındayım. senin yaşındayken çok zayıftım ve benim de gögüslerim yoktu. ama sonradan biraz büyüdüler, hala da çabalarım devam ediyo, büyütücem onları :KK70: sen de yılma, moralini bozma.

büyütme yöntemi olarak
doğum kontrol hapı (polikistik overcıyım)
masaj (en etkili yöntem, soğuk suyla dairesel masajlar)
üzüm çekirdeği

dairesel masajlar derken onu biraz açarmısın :S

Canım sana moral verim benim de 17 yaşındayken senin kadardı fakat daha sonra yaşım ilerledkçe vücudum oturdukça değişti. Şu an 80 fln benim için yeterli eğer ki çok zayıfsan 36 beden falan ilerde biraz da kilo alırsan kesin büyür. ayrıca cinsel yönden aktif olmak da etkiliyor yani gerçekten de büyüyor :KK17:ileri yaşlarında doğum kontrol hapı falan alırsan o da dolgunluk yapıyor daha kafana takman için çok erken 20li yaşlarına bir gel önce :21:

Hepinize tesekkürler, doğum kontrol hapını deneyim bi.
evet ben cok zayıfım hele üst tarafım çok zayıf 34 bedenim :$
kilo almaya calısınca alt tarafıma alıyorum hep ama yine de kilo almaya calısıcam hepinize tesekkür ettiim :KK71:

Birşey soracağım kızlar. Böyle durduk yere doğum kontrol hapı kullanmak zararlı değil mi?
İlerde sorun olmaz mı? Ya ilerde çocuğumuz olmazsa şimdiden korunursak.:KK37:

benim 18imde boyum bile uzadı
rahat ol,büyürsün bence :)
hem göğüs dediğin adetten adete bile farklılık gösterir,hormonlara göre bazen daha doldun bazen daha sönük olur...ya da hamile kaldığında bi anda südyenlere sığmazsın :))
ben de 75 B takıyorum normalde,bi ezikliğini de hissetmiyorum ama bazı dönemler oluyo 80C yi de buluyo..Bi arkadaşım kilo verdi ve 100e giremezken şimdi 90 takabiliyo..bunun gibi oynamalar olabiliyo...Ayrıca şu ergenlikten kurtul vücudun kıvrılmaya başlar..Ben yine normal sayılırdım ama ablam tahta gibiydi,şimdi 23 yaşında ve kıvrımları-kalçası falan dönüp bi daha bakacak şekilde :26:
Madem fiziğinden memnun değilsin bol bol vücudunu esnetecek sporlar yap ablacım,benden sana tavsiye..çok faydasını görürsün

X