158 boyla özel guvenlik de ozel de iş bulma sansim var mı sizce etrafinda minyon tipli guvenlik olan var mi ?silahli bu arada belgem

nacvws

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
46
-15
24
Etrafında minyon tipli silahlı özel guvenlik olan var mı bayan olarak. Ben şuan sınava gireceğim kurs bitti ama içimde endişeler var is bulabilir miyim diye .

Daha dün alışveriş merkezine giderken bir tane güvenlik görevlisi gördüm en fazla 160tı ama kusura bakma garipsedim…

Daha dün alışveriş merkezine giderken bir tane güvenlik görevlisi gördüm en fazla 160tı ama kusura bakma garipsedim…
Açıkçası haklısın da sonucta cebinde silah var ve orada yapman gereken adam dövmek değil polise haber vermek

Etrafında minyon tipli silahlı özel guvenlik olan var mı bayan olarak. Ben şuan sınava gireceğim kurs bitti ama içimde endişeler var is bulabilir miyim diye .
İşkur sitesinde bazen devlet hastahanelere güvenlik alıyor inan 160 erkek bile var. İlana çıktığında başvuruyorsun sürekli işçi kapsamında alıyor. Mülakata çağırıyor sonrasında da geçersen işbaşı

Teşekkürler haklısınız evet ben de hastaneye gittiğim de 150 boyunda tonvis bi erkek guvenlik Görevlisi görmüştüm hatta

X