15 Yasinda kilo ile psikolojimi bozdum yardim...

QueenOfDark

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
4
0
27
Ablalarim size danismak icin bu konuyu actim ben agustos ayinda 70 kiloydum ve asiri cikolataya duskun bir insandim...
eylule kadar cikolatayi ekmegi felan herseyi kestim sebze yemegi yedim her gun 30 dk yurus yaptim 63 kiloya indim...
sonra okullar acildi o kadar canim istiyordu ki kendime sahip ciktim kantinden hic bir cikolata almadim arada 10 gr lik bitter cikolatalardan yiyebiliyordum evden tam bugday ekmekli tost goturdum elma goturdum ve 54 oldum suan...
Ama simdi ne yesem acaba yeniden kilo alir miyim kesin kilo alicam kilo vermem lazim diye psikolojimi bozdum ve cikolataya o kadar hasretim ki...
Son 4 kilom kaldi verecek ama artik biryere kadar dayandi arkadaslarim cikolata yiyip nasil kilo almiyorlar artik ozenmek istemiyorum su 4 kiloyuda iskence cekmeden vermek istiyorum nasil yapicam yardim edin...
Okula servisle gec saatte gidip gelebiliyorum yuruyus hakkimda olmuyor....

Kalori sayımını dene canım. Alman gereken kalori içinde birazcık çikolatada yiyebilirsin bence. Sporuda evde yaparsın. Bu arada boyun kaç ?54 de iyi bi kilo aslında

Kalori sayımını dene canım. Alman gereken kalori içinde birazcık çikolatada yiyebilirsin bence. Sporuda evde yaparsın. Bu arada boyun kaç ?54 de iyi bi kilo aslında
boyum 1.60 gunluk hep 1100 kalori aliyordum her yedigimi hesapliyordum haftada 1 kilo gidiyodu artik o da durdu galiba...

canin tatli istiyorsa onun yerine bikac tane hurma ye guzelim.vucudunun tatliya da ihtiyaci var.

Zaten yeterince kilo vermissin bence haftanin bi gunu kendini odullendirebilirsin artik ve gercekten cok iyi zayiflamissin.

küçük parça çikolata yemekten zarar gelmez kendinizi tutup ipin ucunu kaçırmadığınız sürece. neler yaptığını bizimle paylaşır mısın çok iyi kilo vermişsiniz maşallah :)

Canım bende 16-17 yaşlarındayken 78 kiloydum şu an 20 yaşındayım 51-52 kiloyum yavaş yavaş verdim nerdeyse her istediğimi yedim. Öğlen yemeğinde pizza yediğimde oldu ancak akşam salata yedim veya çorba içtim tek. İstersen verirsin 4 kilo dediğin nedir ki senin için kaç kilo vermişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…