15 Nisan'da Cevahirdeyiz

bilmem sanırım orda otururuz tabi oralarda dahi iyi bi yer varsa sonra orayada geçilebilir boşver canım tanışmamız önemli değilmi

ahh ahh bakırköyde olsaydı bu buluşma keşke kaydirigubbakcemile3
capacity de buluşsaydık ne güzel olurdu valla

bulurum canım,sora sora bağdat bulunmuş,cevahir vız gelir kaydirigubbakcemile2

buluşmada dijital foto mak. olan getirebilir miiiiiii, benim telefonun kamerasıı sisli gösteriyor daaaaa :bbo:

arkadaşlar buluşma tam olarak ne zaman işimdi kararlaştırdınız mı

bilmem sanırım orda otururuz tabi oralarda dahi iyi bi yer varsa sonra orayada geçilebilir boşver canım tanışmamız önemli değilmi

sende hoşgeldın kuzum emınım ogun cok eglenıcez kızlar ..bole cogalmaya devam edersek sıgmayacagız cevahıre hehe:)

arkadaşlar buluşma tam olarak ne zaman işimdi kararlaştırdınız mı

canem evet tarıhımız bellı sımdıden nyoksa cok sorun yaşardık buna emınım..herkes kendını 15 nısan saat 2 e cevahıre atarlasın hatunlar ardayasbu sende katıl bıze :)

o gün sadece cevherahirde mi takilciz acep mirmirmirmir

bebısım ancak cevahırde takılırız daha needek saat 2 de bulusurz zaten 5,6 gıbı dagılır hatunlar bıraz sohbet ederız kk dedıkosunu ederız foto mak.bende var getırım gene yanında olan arkadaslar getırsınler..

tek büyük ben değiliim hihoyyyt
hemde sigarada içiorm kaydirigubbakcemile3

ben kartım deyince 40 ı geçkin bu kıs heralde dedim kaydirigubbakcemile3 ben de 27 yim şimdi bendemi kart sınıfına giriyom o zaman kafamçokkarıştısırnaşık şey

evet o gün ancak sohbet eder birbirimizi tanırız biraz ..daha sonra tekrar bir buluşma düzenleriz sinemaya gideriz sonra tekrar bi buluşma yaz gelir çay bahçelerine gideriz boğazı gezeriz delikafadulden

evet o gün ancak sohbet eder birbirimizi tanırız biraz ..daha sonra tekrar bir buluşma düzenleriz sinemaya gideriz sonra tekrar bi buluşma yaz gelir çay bahçelerine gideriz boğazı gezeriz delikafadulden

işde bu harıkasın kuzum ıcımı okudun resmne ı love you şekercım:) onemlı olan ruh yası canem yaş dan kıme ne pehhhhhh

alemsın yah emınım benden gencsındır canem ruh yasın:)

yaa kizlar birakin bu kart muhabbetini hepimiz tazecik hatunlariz (icimizde)kaydirigubbakcemile5

cevahirde milletin akli gidicek aramiza kaynasmak iciinn

yaa kizlar birakin bu kart muhabbetini hepimiz tazecik hatunlariz (icimizde)kaydirigubbakcemile5

cevahirde milletin akli gidicek aramiza kaynasmak iciinn

deme yanı kuzum hehe işde bole kartlık yanımızdan bıle gecmez:)bızde bu neşe oldukdan sonra..:)

kızlar yaa kötü bişeymi söyledim ben :uhm:
valla baktım yaşlar gencecik ben 29 yaşında büyük hissettim kendimi,kimseyi kırmak istemedim a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…