15 Nisan'da Cevahirdeyiz

lyre adlı arkadasımız yanlıslıkla yazmısın sanırım ozur dılerım kızlar onun yerıne kendımı yazdım sayımız aynı gene :)

kızlar hafta içi olduğu için izin almaya çalışacağım...umarım bir problem çıkmaz...

kızlar hafta içi olduğu için izin almaya çalışacağım...umarım bir problem çıkmaz...

ınş cıkmaz canem eger patronlar cıkartırsa bızı cagır senı kacıralım bıtenemm kaydirigubbakcemile bence veırcekler ızın ınşşş canemmm

ya bende gelmek istiyorum ama anadolu yakasındayım taa kartalda oturuyorum bu taraftan gelen olursa kadiköyde buluşup cevahire geçebiliriz. yoksa çekinirim gelemem. ilgilenen olursa bana mesaj atsın lütfen. :jeyyar: aradaki sayfaları okumadım belki böyle bir alternatif konuşulmuştur.:sm_confused:

kızlar bol bol resimde çekilin göreyim sizleri merak ettim süprizzzzz
aa sende gelsenecanem yawww o fotolarda sende olmalısın bence :)

cnmsınnn sakın cekıngenlık yapma anadoludan gelen arkadaslarımız var canım senıde beklerız..

cnm benle beraber gelırsın bende cok cekınıyorym ozelden goruselım

cnm benle beraber gelırsın bende cok cekınıyorym ozelden goruselım

ßayanlar kozyatağı carrefourun oradan ßinecegim....eger oraya geLeßilirseniz ßeraber gideriz.....

Son düzenleme:
ecna bıtenem nasılsınnn ..

ıyiyim datLuuuum sen nasıLsın

ben gelemicem cnm ya 15 nisana az kalmış heyecan var mı?

Amaaaan geLmeeee :dilcikar: Sormaa kaLpten gidiyorum... Kıpır Kıpırrrr
kaydirigubbakcemile3

cnm kozyatagı carrefour kadıkoye yakın olandı dımı tepenatılıs yanı bogazdanmı gıtceksın?

Bogazdan geciyor.. Tepenautilus değil cancan.. Kozyatagı Carrefour u sorsan bilirlerr sen nerden geLeceksin ??

hm anladım tepenatılıus yurumeyle 20dklık mesafedee ama kozyatagı uzak bana metrobusle gıtmeyı dusunuyorum cnm sen nasıl gıtceksın belkı orta yolda bulusuruzz:) ayy heyecanlandımm teskereye kac gun kaldııı:)))))

anam kac gun kaldı bulusmaya yaw ...

ßen kozyatagı carrefourdan ßincem güzeLim yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…