15 haftalık hamileyim

gulsahgh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
87
11
26
Merhabalar 15 haftalık hamileyim hafiften karnımda sancı oluyor ama kanamam falan yok sadece sancım oluyor birde bugün hafiften belim ağrıyor bunlar normal mi yani sancım olması biraz korktumda

Yorulduysanız belki ondan da olabilir. Ama ben hiç yaşamadığım bir şey yaşarsam mutlaka doktora koşardım

Merhabalar 15 haftalık hamileyim hafiften karnımda sancı oluyor ama kanamam falan yok sadece sancım oluyor birde bugün hafiften belim ağrıyor bunlar normal mi yani sancım olması biraz korktumda
Benimde ara ara dönem dönem ağrılarım oluyordu. Sanırım rahim büyüdüğü için olabilir. Ama sürekli devam eden bir durumsa doktora görünüp önlem almakta fayda var

Dinlenince geçen ağrılarsa normaldir. Rahim ve leğen kemikleri genişledikçe ağrı oluyor. Dinlenmeye rağmen geçmiyorsa doktora danışın.

Şöyle çok hafif bir ağrı boyle şiddetli değil beni de öyle hani çok aşırı derecede rahatsız etmiyor vurup vurup geciyor ama tabiki geçmezse bir acile gideceğim belimin ağrısı geçti karnımda geçiyor sonra tekrar başlıyor hafif hafifi

X