15 Gündür Doğru Düzgün Sevişemeyen Türkiye'nin 2016 Yılı Koç Burcu Çocuk Açığı Can Sıkıyor...

Koç burcu olarak sitedeki ibretlik halimi görüyorsunuz, lütfen bu aylarda sevişmekten uzak duralım. Canınız çok çekerse beni düşünün ve kendinize ket vurun. Teşekkürler.

Ben ikizlerim, eşim de ikizler.
Mümkün olursa doğacak çocuklarımızı da ikizler yapmak adına ekimde sevişeceğiz.
İkizler sevmeyenlerin bebelerini yoldan cıkaracağız. Böyle de bir aile hayalim var bakalım.
Bende ikizlerim halimden gayet memnunum.. Ama neden bu kadar onyargi var onu anlayamiyorum.. Yok yani bu ikizler size ne etti kardas ?o_O

Bi tarif veriyim hemen simdi once buzluga bi tencere su koyuyoruz kapagi acik olacak şekildedaha sonra tamamen kati hale gecmis buz kalibini banyonuza ya da olayi gerceklestirmek istediginiz yerin yakinina koyuyorsunuz buz erimek icin ortamdan isi alicak boylece ortaminiz sevismek icin uygun sicakliga dusecektir

Kizlar fenciyim odanizin soguk olacagina garanti veririm yaneee:KK70: :KK70:

Bende ikizlerim halimden gayet memnunum.. Ama neden bu kadar onyargi var onu anlayamiyorum.. Yok yani bu ikizler size ne etti kardas ?o_O

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=281883

Zaytung'un bu haberini gormus muydun? Çok güldüm ben ya ama nedenini bilmiyorum azcık dengesizim, maymun iştahlıyım, kararsızım, havaiyim, dedikodu severim, bir öyle bir öyleyim alt tarafı. Neden sevilmiyor ikizler burcu hiç anlamam :KK70:

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=281883

Zaytung'un bu haberini gormus muydun? Çok güldüm ben ya ama nedenini bilmiyorum azcık dengesizim, maymun iştahlıyım, kararsızım, havaiyim, dedikodu severim, bir öyle bir öyleyim alt tarafı. Neden sevilmiyor ikizler burcu hiç anlamam :KK70:
ahahah simdi bi göz gezdirdim:KK70: kararsizlik bendede var ama pozitif olarak o kadar cok sey var ki. Her burcun kotu ozellikleri, iyi ozellikleri vardir.. sanirsin burcun adi yilan ve burcun özellikleri: kocani bastan cikarmak, yetmedi oglunu bastan cikarmak, o da yetmedi herseyini elinden almak seni sürgüne göndermek:KK70:

İsteyen istediği yerde sevişir!!11! Hani özgürlük, hani saygı:KK70:

Şimdi vantilatörü olan var olmayan var. Vantilatörlü biri gelse ormanda sevişse, sende gorsen, senin de vantilatörün yok üzülsen benim neden vantilatörüm yok diye ağlasan sevgilinle birbirinizin terli ellerini tutarak oradan uzaklaşsanız hoş olur mu? Açın halinden anlayalım biraz lutfen ya :KK70:

ahahah simdi bi göz gezdirdim:KK70: kararsizlik bendede var ama pozitif olarak o kadar cok sey var ki. Her burcun kotu ozellikleri, iyi ozellikleri vardir.. sanirsin burcun adi yilan ve burcun özellikleri: kocani bastan cikarmak, yetmedi oglunu bastan cikarmak, o da yetmedi herseyini elinden almak seni sürgüne göndermek:KK70:

Ben burcumu seviyorum ya valla kim ne derse desin:KK48: Ama azcık başağın titizliğini, bir tutam oğlağın ciddiyetini, bir çimdik de yengeçin anaçlığını alsaymışım iyi olurmuşum. Tabi sende vardır belki bu özellikler ama bende yok :KK53:

Ben burcumu seviyorum ya valla kim ne derse desin:KK48: Ama azcık başağın titizliğini, bir tutam oğlağın ciddiyetini, bir çimdik de yengeçin anaçlığını alsaymışım iyi olurmuşum. Tabi sen de vardır belki bu özellikler ama bende yok :KK53:
titizlik var, oglum dogduktan sonra anaclikta oldu ama hic ciddi bi sahsiyet degilimdir:KK45:

Bi tarif veriyim hemen simdi once buzluga bi tencere su koyuyoruz kapagi acik olacak şekildedaha sonra tamamen kati hale gecmis buz kalibini banyonuza ya da olayi gerceklestirmek istediginiz yerin yakinina koyuyorsunuz buz erimek icin ortamdan isi alicak boylece ortaminiz sevismek icin uygun sicakliga dusecektir

Kizlar fenciyim odanizin soguk olacagina garanti veririm yaneee:KK70: :KK70:

çok bilimsel bi yöntem:KK70::KK70::KK70::KK70:

başak gibisi yok. :63:

Başak burcu arkadaşım neden bu ifadeyi ":/ " kullandığıma dair açıklama yapmamı beklemişti ve yaklaşık bir saat boyunca benimle bunu tartıştı. Sonra kendisiyle iletişimi kestim. Sizi de ilerisi için bir önlem olarak "izlemekten vazgeç"iyorum okypete. Kusura bakmayın lütfen.

Ikizler size ne etti kardeş? Accik dengesizim, biraz kararsizim, ara sira cok konusurum, ucundan biraz merakliyim, kirk yilda bi soru sorarım e bide maynun istahliyim o kadar. Mis gibi insanım özümde.:KK51::KK51:

Çocuk yapacaklar ikizlere denk getirin çok zeki oluyorlar. Test edildi, onaylandı. :KK53:

X