15 günde bir adet oluyorum

zelihaakarakus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2022
1
0
24
Hanımlar merhaba öncelikle 2 ay önce mirana çıkartırdım en fazla 1 ay takılı durdu bende, cıkarttırdıkdan sonra 15 günde bir regl olmaya basladım cok az bir sure durmasına ragmen hormonlarım bozulmus olabılırmı sonucta mırena hormonlu spıral

Hanımlar merhaba öncelikle 2 ay önce mirana çıkartırdım en fazla 1 ay takılı durdu bende, cıkarttırdıkdan sonra 15 günde bir regl olmaya basladım cok az bir sure durmasına ragmen hormonlarım bozulmus olabılırmı sonucta mırena hormonlu spıral
Bencede hormon bozulması değilde rahimin dengesini şaşırtmışsın diyelim 3 ay kadar bekle bence hala düzelmezse doktora gıt

Herkese merhaba bende korunarak hamile kalınca 12 aralıkta mirana taktırdım. Bir hafta sonra gittim her şey yolunda dedi doktor. 1-2 ay içerisinde tekrar gel bakalım demişti. Neyse işte gidemedim bu arada eşimde korunuyor ama güvenmiyorum çok. Kasıklarımda ara ara ağrı oluyor bir haftadır da sol göğsümün bir yeri sızlıyor sürekli ara kanama sırasında oldu ama kanama bitti hala acı devam ediyor. İstenmeyen gebelik travmasını hala atamadım üstümden hamile falan değilimdir değil mi? Acaba spiral kaymış mıdır düşmüş müdür kafamda deli sorular. Pazartesi doktora gidene kadar içim içimi yiyecekti bende sizlere sormak istedim.

X