15 aylık oğlumun hic dişi çıkmadı

Benim bebegm 10 aylik doktora sormustm ne zaman çikar diye dr.18aya kadar zamani var dmisti. Ve suan bebeşimin ılk dişi cikti.seninknind zamani vardir.sabrla beklemelsn. sevgiler.

annelik zor zanaat herkes yapamıyor ne güzel bebeğin için araştırıyorsun bence pes etme bir ayıcık al ve sen yemezsen o yer de bizimki öyle yiyor bir köpüşe bir muhammede :)

annelik zor zanaat herkes yapamıyor ne güzel bebeğin için araştırıyorsun bence pes etme bir ayıcık al ve sen yemezsen o yer de bizimki öyle yiyor bir köpüşe bir muhammede :)
Pes edermiyim canim yeter ki yesin.Ayısı var bende ona oyle yapiyorum ama hic umrunda bile değil

Benim kızım 10 aylık hiç belirti yok dişe dair. Ben dert etmiyorum ama çevredekiler aaaaa daha çıkmadı mı diyince boğasım geliyor.
18 aya kadar normal diye okumuştum. Zaten anormal olsaydı doktor söylerdi.
Kimi çocuk böyle oluyor işte. Benim bi tanıdığımın oğlunun ilk önce köpek dişleri çıkmıştı:)) vampir gibiydi
Doktor bu çocuk sırayı şaşırmış diyip gülüp göndermii

Aynen canim herkes soruyor niye cikmadi neden grc kaldi diye bende sinir oluyorum artik onun icin bir sorayim dedim

Omlet denedim krep denedim onlarida yemedi canim yok daha konusmuyor senin ki kac aylik konusuyor mu
14.aya girdi şubat 26 doğumlu canım nen.bum,düt,baba,mama diyor fazla konuşmuyor bende onu takıyorum valla herkes bir şeyi dert ediniyor sıkma canını sen 18. aya kadar bekle bakalım belki hepsi birden patlar öyle olunca daha kolay oluyor zaten sıkıntı birden bitiyor.diş çok sıkıntılı oluyor uyku yok yemek yok bide ateş inşallah siz kolayca çıkarsınız.

Bizim ki de anca mama ,dalin , geldim ,dede bunlari soyluyor.Ins canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…