14 temmuz salı, sezeryana giriyorum :)

Rabbim sağ slaim kavuşmanızı nasip etsin inşallah...

Şimdiden hayırlı doğumlar....

Arkadaşlar cuma gününden beri 1cm açılma var.Bugün 37+4 oldum.14 temmuz salı günü saat 8.30 a sezeryan randevusu aldık. Ozaman kısmetse 38+3 olucam. Kızıma kavuşmama 7 gün kaldı Allah izin verirse. Darısı sizlerin başına, dualarınızı eksik etmeyin nolur:nazar::teytey:

canıııım allah yardımcın olsun.
Yüce Allahım doğumhaneden ikinizede sağsalim çıkmayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
iyi haberlerini bekliyoruz.:nazar:

canım gozun aydın kolay dogum yaparsın ınsallah mutlulukla kucagını alıcaksın allah kurtarsın cnm benım safak 7,hafta ya gırdım bgun.ınsallah bende kolay bı dogum yaparım

canım Allah kuzunu sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, heyecanını tahmin edebiliyorum. İyi dileklerimiz seninle ve gün sayan tüm anne adaylarıyla birlikte olsun...

Gözün aydın canım,

Ne güzel az kalmış bebeğini kucağına almaya. Sağlıklı, huzurlu, bol kısmetli, analı babalı büyüsün inşallah.

hepinizden Allah razı olsun. Allah cümlemize sağlıklı, sıhatli hayırlı evlatlar versin inşallah.

sağlıklı mutlu bir yuvan olması dileğiyle... hayırlı olsun... sıkıntısız, rahat bir operasyon olur inş...

hayırlısıyla atlatırsın inşallah sezeryan olma sebebin ney benimde 5-6 haftam var doğuma merak ediyorum nasıl yapıam

sağlıklı, sıhhatli,hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına inşaallah:Saruboceq:
Melekler korusun siziopuyorumnanaktan

hayırlısıyla atlatırsın inşallah sezeryan olma sebebin ney benimde 5-6 haftam var doğuma merak ediyorum nasıl yapıam

sağol canım, mesajı gönderirken yanlışlıkla silmişim tekrar yazıyorum.
sezeryan başından beri benim tercihim. doktorum ne yaptıysa da ikna edemedi beni normale, normal doğum beni hep korkutmuştur çünkü. Zaten şuan bebekte makat geliş pozisyonunda, gerçi 40, 41. haftaya kadar beklesek belki dönerdi ama neyse, ben yinede sezeryan istiyorum.
şuan tek endişem, eğer aniden suyum falan gelirse, yemek yemişsem , genel anesteziye alınamazmışım. 6 saat açlık ve susuzluk gerekiyormuş. öyle acil bir durum olursa, dr. spinal yapmam gerekir, ona da hazırlıklı ol dedi. ben spinal yada epiduralden de çok korkuyorum. inşallah kızım salıya kadar bekler de , kendi ayağımla, güle oynaya girerim sezeryana Allahın izniyle. Allah hepimize evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasib eder inşallah.

Allah hayırlısı ile sagsalım bebegini kucagına almayı nasip etsin inş.

kuzucum Allahin izniyle saglikli bebisini sorunsuz kucagina alicaksin insallah..bu arada olurda epiduralle yapmak zorunda kalirsan hic korkma cok kolay ve agrisiz canim...burda herkes oyle yapiyor inan...

Sağlıkla sıhhatle bebeğine kavuşursun inşallah,hayırlı doğumlar kuzucum

14 temmuz benim doğum günüm....hihoyyyt
ne güzel senin meleğinde 14 temmuzda doğacak...opuyorumnanaktan
Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin..
herşey gönlünüzce olsun...

:Saruboceq:rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin:Saruboceq:
:Saruboceq:kolay dogum nasip etsin rabbim insallah:Saruboceq:
:Saruboceq:rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu insallah:Saruboceq:

:nazar::nazar::nazar:

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, güzel dilekleriniz için. bu arada zaman yaklaştıkça bende garip bir stres başladı. çok gerginim. sağa sola çatıyorum, içimden hep ağlamak falan geliyor. ınşallah geçici bir durumdur.

X