14 subatta evlilik teklifi.......

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41
slm kizlar dün kizkardesimin sevgilisiyle konusduk bana 14 subattaki planlarindan bahsetti kaydirigubbakcemile3
kizkardesime o gün evlilik teklifi yapicakmis sevincden havalara ucdum:teytey:
o gün hem cok özel vede hayatinda unutamicagi bisey olsun istemisşutarafagitti
is yerine gidip tüm calisanlara birer tane kirmizi gül vericekmis kendiside jeep kiralicakmis ve bir tane pembe gülle kapida beklicekmis:asigim:
kiz kardesim is cikisinda herkez gülleri ona bir bir vericek ve sonrada sevgilisiyle karsilasicak hihoyyyt damat adayimiz jeepte o muhtesem teklifi yapicak a.s. ay kizkardesimin hic birseyden haberi yok ve onun adina cok mutluyum kizlar:teytey:
en güzelide 15subattada kizkardesimin dogum günühihoyyyt
ailemizin son üyeside cok yakinda yuvadan ucucak:a015:duygulandim ya:a015:
ama onu okadar cok seviyorumki anlatamam:1hug:
allahim herseyin iyisini nasip eder herkeze insallah.......
bu sevincimi sizlerle paylasmak istedim:enbuyukkk:a.s.

Son düzenleme:
:dance:canım allah tamammına erdirsin.çok güzel bi fikir bence zamanlamada süpper

:dance:canım allah tamammına erdirsin.çok güzel bi fikir bence zamanlamada süpper

tsk ler canimmmm sorma kizkardesim hakkediyor tüm bu güzzelikleri onlar ne zorluklar astilar cünkü allahim mutlu sonla bitirmeyi nasip eder insallahhhhh
allahim herkezin gönlüne göre versin.....:Saruboceq:a.s.

aa çok hoş yaa allah tamamını erdirsin bir ömür mutlu olurlar maşallahh ya ne güzel romantikmiş damadınıızz

yerinde duramıyosundur şimdi :) ne güzel yaa hihoyyyt

sorma ya kizkardesim adina okadar mutluyumki anlatamam o gün nisanimiz var akrabamizin yoksa gizli kamerayla o anki yüz ifadesini heycanini ve mutlulugunu hem cekmek hemde uzakdanda olsa ortak olmak isterdim :)

Allah tamamına erdirsin,okurken yüzüm güldü Çok güzel bi teklif canım. Bi ömür boyu mutlu olsunlar inşallah..

Allah tamamına erdirsin canım.duaların kabul olsun.aşk ,mutluluk,sağlık dolu yuvaları olsun inşallah.(hepimizin de):asigim:Şeniz:1hug:

vavv harika bir düşünce damat çok ince düşünceli biri olsa gerek kızkardeşin çok şanslı maşallah diyeyim nazar değmesin :)) tebrik ederim şimdiden :1hug:

Allah tamamına erdirsin canım.duaların kabul olsun.aşk ,mutluluk,sağlık dolu yuvaları olsun inşallah.(hepimizin de):asigim:Şeniz:1hug:

a.s.cok tsk ederim canimcigim bu icdenligin ve samimiyetin icin sen bitanemsina.s.bu pazar ailesi ailemle tanismaya gelicek haftayada evlilik teklifi alicak 15subatta kizkardesimin dogum günü aksilik cikmazsa o günde istemeye gelicekler damadimiz sabirsiz bekliyemiyo artik:roflol:kizkardesim suan biraz buruk evlilik teklifi almadim hala ondan ama hersey cabucak gelisiyo diye kiyamiyorum ona söyleyemiyorumda ama cok hos bi süpriz olacagina eminim onun adina:1hug:hakkediyo benim biricik kizkardesim o herseyin iyisine laik damadimiz tek tas yüzük almis nasil yakisicak parmagina eminim ahhhhhhhhh ahhhh kendimizi görüyorum onlarda a.s zaten damadimiz ayni esim gibi karakter ve yapi olarak kizkardesimle benimde zevklerimiz aynikaydirigubbakcemile5

Canım Allah mutlu etsin ve tamamına erdirsin İnşallah.
Damat adayı çok romantikmiş doğrusu, her genç kız böyle bir evlenme teklifi ister.
Şimdiden mutluluklar onlara :1hug: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…